Xiaomi Robot Vacuum X10+

Kód: 730
Novinka
Značka: Xiaomi
13 690 Kč
Skladem (5 ks)

Tento model má sací výkon 4 000 Pa a 4 úrovně sání koberců, z nichž účinně odstraní nejen prach a nečistoty, ale i vlasy. O vytírání se starají dvojité rotující podložky s vysokou rotací, jež jsou zárukou hloubkové údržby. Nádoba na prach má objem 350 ml. Do nádrže na vodu se vejde 80 ml tekutiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá 

Natáhněte se pohodlně na gauč a užijte si chvilku odpočinku nebo věnujte čas rodině. Úklid za vás zařídí robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum X10+, který vysaje prach a nečistoty a navíc také vytře. Díky řadě praktických funkcí a All-in-one stanici je to maximálně samostatný pomocník, jehož obsluha vám zabere jen minimum času a námahy. Přístroj zanechá domov zářivě čistý a svěží, aniž byste se museli přímo dotýkat nečistot.

Vylepšený systém úklidu Sweep & Mopping 

Tento model má sací výkon 4 000 Pa a 4 úrovně sání koberců, z nichž účinně odstraní nejen prach a nečistoty, ale i vlasy. O vytírání se starají dvojité rotující podložky s vysokou rotací, jež jsou zárukou hloubkové údržby. Nádoba na prach má objem 350 ml. Do nádrže na vodu se vejde 80 ml tekutiny. 

Klíčové vlastnosti:

  • Špičkový výkon pro účinné vysávání i mopování
  • Elegantní stanice vysype prach, doplní vodu a umyje nástavce
  • 3D mapování domácnosti a inteligentní rozpoznávání překážek
  • Intuitivní ovládání prostřednictvím mobilní aplikace
  • Asistent vytírání a automatické zvednutí mopu na koberci 
  • Na jedno nabití vydrží až 120 minut provozu
  • Účinná mopovací technologie odstraní i zaschlé skvrny
  • Certifikát potvrzující kybernetickou bezpečnost

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Vysavač a mop 2 v 1 s plně automatickou stanicí efektivně uklidí celý váš domov, aniž byste se museli o cokoliv starat. 

 

Luxusní stanice zastane tu nejtěžší práci 

Robotický vysavač a mop Xiaomi je dodáván se stanicí All-in-one, která zastane spoustu funkcí, jež vám ušetří práci. Automaticky doplní vodu, za pouhých 10 sekund vyprázdní nádobu na nečistotyvyčistí a osuší mop. Disponuje dvojitou cirkulací vzduchu a do pytle na prach se vejde až 2,5 litru nečistot, tedy až 60 sběrných nádob z robota. Nádrž na vodu ve stanici pojme 2,5 litru. Zajistí proto hned několik úklidů, během nichž nebudete muset hnout prstem.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

  

V domácnosti se neztratí 

Navigace S-cross AI + 3D s 360° pokročilým laserovým skenováním se seznámí s celou domácností. Zaměřování s milimetrovou přesností a umělá inteligence zajistí, že se během úklidu bude efektivně vyhýbat překážkám, takže nábytek i robot budou v naprostém bezpečí.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

  

Umělá inteligence rozpozná překážky 

Precizní kamera s technologií AI dokáže rozpoznat nejrůznější překážky na podlaze a zajistí zcela flexibilní pohyb robota po místnosti – vyhne se větráku, pantoflím i kabelům, aniž by potřeboval pomoc.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

  

Vytvoří 3D plánek 

Laserová navigace s 360° skenováním během chvilky zmapuje okolní interiér a naplánuje přesnou trasu úklidu pro každou místnost. 3D mapu můžete vygenerovat v mobilní aplikaci stisknutím jediného tlačítka.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

  

Pohodlná obsluha z gauče 

Představte si, že vám pro úspěšné uklizení stačí stisknout jediné tlačítko. K dispozici totiž budete mít mobilní aplikaci, v níž si můžete nastavit například uklízení jen v určité místnosti, zónové čištění nebo sledovat průběh úklidu, když nejste doma. Dále je v ní 3D mapa i mapy vícepatrových budov. Můžete použít také praktickou virtuální zeď, přes kterou robot nepřejede.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

  

Inteligentní doplňování vody 

Asistent S-Mopping propojuje stanici s robotem a zajišťuje rovnoměrné rozprostírání vody v případě, kdy je jí v zásobníku méně.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Výkonné čištění skvrn 

Dvojité podložky rotují rychlostí 180 otáček za minutu. V kombinaci se 3 stupni množství vody a podobném tlaku jako při ručním čištění tak dosahují až 5násobně účinnějšího čisticího výkonuPoradí si s vylitou kávou i zaschlými skvrnami. Při aktivaci funkce single-mop mode je navíc mimořádně tichý, takže vás nebude rušit ani při spánku.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Rychle usuší mokré nástavce 

Stanice po skončení úklidu nejprve vyčistí mopovací nástavce a hned potom začne s jejich sušením, které trvá minimálně 2 hodiny. Díky horkému vzduchu budou dokonale suché a bez zápachu.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Koberce zůstanou suché 

Pokud máte doma dekorativní koberce, nemusíte se o ně bát. Technologie pro jejich detekci totiž zajistí automatické zvednutí mopů do výšky 7 mm a naopak zvýší sací výkon pro hloubkové vyčištění prachu. Pro koberce vyšší než 5 mm výrobce doporučuje použít funkci, při níž se mu přístroj vyhne.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Až 2 hodiny úklidu bez přestávky 

Zařízení má 5 200mAh baterii, která na jedno nabití vydrží až 120 minut provozu.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Ochrana vašeho soukromí 

Xiaomi Robot Vacuum X10+ má certifikát od německého institutu TÜV Rheinland, který potvrzuje, že splňuje standardy pro kybernetickou bezpečnost a ochranu soukromí. RGB kamera detekuje pouze objekty a nasbíraná data zpracovává lokálně. Mapy se ukládají v šifrované formě. Součástí je také MJA1 bezpečnostní čip.

 

Xiaomi Robot Vacuum X10+, bílá

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 24 měsíců