Xiaomi Mi Scooter Pro 4 Black

Kód: 739
Tip
Značka: Xiaomi
14 290 Kč
Skladem (>5 ks)

Elektrická koloběžka s motorem o výkonu 350 W (max 700 W). Maximální rychlost 25 km/h. Dojezd až 45 km. 10“ bezdušová pneumatika Xiaomi DuraGel. Max úhel stoupání 20°. Tři rychlostní režimy. Multifunkční ovládací panel, prodloužená řídítka, 2,5W světlomet, zadní světlo, boční a zadní odrazky, regenerativní brzdový systém E-ABS s ochranou proti zablokování. Aplikace Xiaomi Home jako chytrý jízdní asistent. Lehká a skladná, vyrobená ze slitiny leteckého hliníku. Hmotnost 17 kg. Max. zátěž 120 kg. Výška jezdce 120 – 200 cm. Věk jezdce 16-50 let. Stupeň krytí IPX4

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Elektrická koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Pro se řadí mezi nejpopulárnější elektrické koloběžky na trhu a svým designem nadchne každého, kdo se potřebuje rychle dostat na střední vzdálenost a zároveň chce zažít velké množství zábavy. Tento praktický dopravní prostředek dokáže na jedno nabití ujet až 50 km a dosáhne maximální rychlosti až 25 km/hod. Díky své pevné a vysoce odolné konstrukci z hliníkové slitiny zvládá také jízdu po nerovném terénu. Koloběžka disponuje výkonným 350W motorem a společně se systémem KERS, který získává energii během jízdy z brzdění, se prodlužuje samotný dojezd koloběžky.

Přináší více energie

Maximální výstupní výkon 700 W pohání koloběžku v jízdě s lehkostí. Díky 20% úhlu stoupání a maximální rychlosti do 25 km/hodinu zdoláte tratě až do 55 km* s nadhledem. Koloběžka je vyrobena z hliníkové slitiny pro letecký průmysl – díky tomu je extrémně odolná a lehká.

* Dojezd na 55 km prostřednictvím aktualizace OTA, která bude uvedena na trh. Nový firmware optimalizuje účinnost motoru pro zvýšení dojezdu.

3 rychlostní režimy

Dvojitým klepnutím na tlačítko napájení přepnete režim rychlosti a snadno upravíte rychlost podle prostředí, ve kterém jezdíte.

 • Režim Chodec: 0-6 km/hod
 • Režim D: 0-20 km/hod
 • Režim S: 0-25 km/hod

Systém rekuperace energie (KERS)

Plně vylepšený systém rekuperace kinetické energie se zlepšením účinnosti proměny energie. Koloběžka dokáže rekuperovat kinetickou energii z každého brzdění a doběhu bez pohonu a proměnit ji na využitelnou elektrickou energii pro další zlepšení dojezdu. Efektivnost rekuperace energie lze upravit prostřednictvím aplikace Xiaomi Home, aby vyhovovala vašim individuálním potřebám jízdy.

Magnetický nabíjecí port

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro disponuje výkonnou baterií s ultra velkou kapacitou 446 Wh, která na jedno nabití zvládne až 50km vzdálenost. Nabíjení nebylo nikdy jednodušší. Nabíjecí port byl zmagnetizován, takže se zasune sám, což vám ušetří problémy s tlačením a tažením.

Inteligentní manažer jízdy s aplikaci Xiaomi Home

Připojte Xiaomi Electric Scooter 4 Pro k aplikaci Xiaomi Home prostřednictvím Bluetooth. Aplikace nabízí podrobné informace o stavu koloběžky, baterii nebo ujetých kilometrech. Kromě toho si nastavíte uzamčení motoru, ovládání světel a mnoho dalšího.

Duální brzdový systém

Přední a zadní dvojitý brzdový systém přináší kratší brzdnou dráhu pro bezpečnější jízdu. Přední kolo je vybaveno regenerativním protiblokovacím brzdovým systémem E-ABS a velikost kotoučové brzdy zadního kola je vylepšena na 130 mm, což řeší problémy s odíráním kotoučů. Při brzdění se přední a zadní brzdový systém aktivují jeden po druhém.

Vylepšené osvětlení

Bezpečnost při jízdě v noci efektivně zlepšuje vysoká svítivost nového 2,5W světlometu. Nový design úhlu rozptylu světla udržuje světlo pod zornou linií, aby se zabránilo oslňování světlomety. Zadní světlo se automaticky zapne, když se zapne světlomet. Po stlačení brzdové páky bude koncové světlo blikat, aby upozornilo chodce a vozidla za vámi. Zadní světlo má také funkci zadního reflektoru, která zajišťuje bezpečnou jízdu.

Samotěsnicí bezdušové pláště

Zcela nová pneumatika Xiaomi DuraGel Tire, která využívá bezdušovou strukturu a samotěsnicí gel, takže se nemusíte obávat propíchnutí pneumatiky. Také vylepšená velikost pneumatik na 10" vám poskytne lepší tlumení nárazů na hrbolatých silnicích, díky čemuž bude vaše jízda plynulejší a pohodlnější.

Technická specifikace Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

 • Jmenovitý výkon: 350 W
 • Maximální okamžitý výkon: 700 W
 • Maximální dojezd: až 50 km
 • Úhel stoupání: 20 %
 • Maximální rychlost: 25 km/hod
 • Pneumatiky: 10" samotěsnicí pneumatiky
 • Kapacita baterie: 12,4 Ah / 446 Wh / 36 V
 • Obrazovka: LED
 • Xiaomi Home app: Android 4.3, iOS 9.0 a výše
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth 4.1 BLE a výše

Obsah balení

 • E-koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 Pro
 • Nabíječka
 • Imbusový klíč ve tvaru T
 • Prodlužovací tryska
 • 5× šroub
 • Návod k použití

Používejte vyznačené cyklistické trasy

Pokud je to možné, použijte trasu a silnici vyznačenou pro kola, pokud ne, jezděte na okraji vozovky. Respektujte všechny dopravní předpisy. Nepoužívejte k jízdě chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při jízdě na kole, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržujte dopravní předpisy

Nezapomeňte, že pro vás platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sledujte všechna dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Berte ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro koloběžky
Záruka: 2 roky