Vysavač Dyson V8

Kód: 700
Novinka
Značka: Dyson
8 390 Kč
Skladem (3 ks)

Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na suché čištění, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 40 min, doba nabíjení 5 h, HEPA filtr, plastová sběrná nádoba o objemu 0,54 l, ovládání na těle, regulace výkonu, rozměry 126 × 25 × 23 cm (V׊×H), hmotnost 2,5 kg, držák na zeď součástí balení, fialová a šedá barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Tyčový vysavač Dyson V8

Tyčový vysavač Dyson V8 je ideálním pomocníkem pro čistotu vaší domácnosti. Díky odnímatelnému ručnímu vysavači a provozní době až 40 minut je tento model vysoce účinný a praktický. S objemem 0,54 l a maximální hlučností 82 dB je tento vysavač tichý a kompaktní. Hmotnost 2,53 kg zajišťuje snadnou manipulaci a pohodlné používání.

 • Výkonný, všestranný a tichý
 • S technologií proti zamotání
 • Stvořen pro domácnosti s domácími mazlíčky

 

Stvořen pro domácnosti s domácími mazlíčky

Nejnovější technologie Dyson automaticky odstraňuje zamotané vlasy z kartáče podlahové hubice. Vysavače a příslušenství Dyson jsou navrženy tak, aby dosáhly a hloubkově vyčistily všude, kam se domácí mazlíčci dostanou. Pomáhají udržovat váš domov čistší a hygieničtější.

 

Podlahová hubice Motorbar™

Rychle vysává zvířecí chlupy. Automaticky zabraňuje zamotání. Důkladně vysává koberce, odstraňuje prach a nečistoty z tvrdých podlah.

 

Nízká hladina hluku

Vysavač byl navržen pro tiché vysávání. Proudnicové vzduchové kanálky a pěna s otevřenými buňkami usměrňují proudění vzduchu kolem motoru, čímž snižují hlučnost. Drážkovaný trychtýř a přepážka blokují zvuk. Akustická plsť a pěna s uzavřenými buňkami pohlcují vibrace.

 

Pokročilý filtrační systém s utěsněním celého spotřebiče

Srst domácích mazlíčků může být zdrojem znečišťujících látek. Systém Dyson s úplným utěsněním zachytí 99,99 % mikroskopických částic o velikosti pouhých 0,3 mikronu, což je méně než zvířecí chlupy.

 1. Primární separátor - silné odstředivé síly oddělují prach, nečistoty a chlupy z proudu vzduchu.

 2. Kovová filtrační mřížka - filtr z nerezové oceli má 15 557 čtvercových otvorů, které odfiltrují vše, co je větší než 400 mikronů.

 3. Výkonné cyklony - 15 cyklonů vytváří odstředivou sílu až 47 000 G, která odděluje prach od proudu nasávaného vzduchu - nedochází tak ke ztrátě sacího výkonu.

 4. Před-motorový filtr - elektrostaticky nabitá vrstva přitahuje menší částice, které by jinak prošly filtrací.

 5. Výstupní filtr - 1,5 m 158násobného PTFE zachytí 99,99 % částic o velikosti 0,3 mikronu, takže je nevdechnete.

 

Vlastnosti

 • Správný výkon tam, kde ho potřebujete - při úklidu můžete snadno přepínat mezi dvěma režimy vysávání.
 • Snadno dosáhne vysoko nad vaši hlavu - lehký a ergonomický pro úklid těžko dostupných míst jedním plynulým pohybem.
 • Promění se v ruční vysavač - dostatečně malý pro těžko přístupná místa ve vaší domácnosti. Dostatečně výkonný a dlouhotrvající na úklid celého auta.
 • Bezdotykové vyprazdňování sběrné nádoby - hygienický mechanismus uvolňuje nečistoty a prach jedním pohybem - takže se ho nemusíte dotýkat.
 • Úhledné skladování a nabíjení - vysavač Dyson V8™ máte po ruce v nabíjecí rukojeti a vždy připravený k použití, když ho potřebujete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 2 roky