UleFone Watch Pro šedivé

Kód: 196
Značka: UleFone
1 090 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Chytré hodinky Ulefone Watch Pro s 1,55“ displejem, 14 sportovních módů, monitoring ženských cyklů, přizpůsobitelné ciferníky, měření srdečního tepu, SpO2, analýza spánku, notifikace ze smartphone, voděodolnost do 5ATM, měřením fitness aktivity, výdrž až 5 dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UleFone Watch Pro šedivé

1

Nádherný, praktický a elegantní

Displej v Ulefone Watch Pro nabídne krásnou podívanou a dostatek prostoru pro důležité informace. Displej kryje 3,5D zahnuté sklíčko, které hodinkám dodává vysoce elegantní a hladký vzhled. Obrazovka má úhlopříčku 1,55“ s vysokou jemností až 311 PPI, takže veškeré prvky na displeji jsou perfektně ostré.

2

Zjistěte více o vašem těle

Chytré hodinky poslouží i pro hlubší poznání svého těla, jak funguje a proč se cítíte tak, jak se cítíte. S hodinkami zjistíte, jaký máte tep srdce, což už je vcelku běžná funkce, avšak jedna z nejužitečnějších. Dále umí Watch Pro změřit i okysličení krve tzv. SpO2. Tato hodnota vám ukáže důležitý parametr, který je ukázkou zdraví organismu. Pokud je v krvi málo kyslíku může to vest k vážných zdravotním následkům, a dokonce ohrozit život. Také ovlivňuje psychický stav, takže když se cítíte špatně, koukněte, jestli to není důsledkem nízké hladiny kyslíku v krvi.

3

Styl podle vás

Ulefone Watch Pro přicházejí z různými ciferníky a podporují také stažení dalších ciferníku nebo přizpůsobení vlastních, kdy si vybere vlastní fotografii jako pozadí ciferníku. Hodinky vám budou dělat na ruce parádu celých 5 dnů, než se vybijí.

4

14 sportovních režimů

Pro všechny příznivce sportování je na výběr až 14 různých sportovním režimu, a to jak vnitřních, tak venkovních sportů. Detekce sportu je automatická, takže nemusíte manuálně pokaždé vybírat konkrétní režim. Automaticky budete vyzvání k potvrzení sportovního módu a poté už se jen zaměříte na svůj výkon a splnění vašich cílů. S Watch Pro si klidně skočte zaplavat, jsou odolné do 5 ATM, nemusíte se tak obávat jejich poškození při koupání nebo sprchování.

5

Monitorují i ve spánku

Zlepšete své fyzické i psychické zdraví správným spánkovým režimem. Watch Pro monitorují i váš spánek. Společně s rozdělením spánkových fází se dozvíte, jak dlouho a jak kvalitně jste spali. Na základě těchto dat lze upravit své návyky pro získání maximální regenerace při spánku a lepšímu zdraví. Pro ženy je zde připraveno i sledování jejich cyklů.

6¨

Klíčové vlastnosti: 

  • 1,55“ barevný displej
  • 14 sportovních módů
  • měření srdeční tepu
  • měření kyslíku v krvi (SpO2)
  • aplikace Veryfit App

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 24 měsíců
Velikost displeje: 1,55"
Kapacita baterie: 210 mAh
Doba nabíjení: 2h
Odolnost: Voděodolnost, 5ATM
Podporovaný OS: Android, iOS
Rozměry: 49 mm (V), 36 mm (Š), 12 mm (H)
Hmotnost: 40 g
Barva: šedivá
Položka byla vyprodána…

UleFone Watch Pro