Ulefone Power Armor 16 PRO Černý

Kód: 303
Novinka
Značka: UleFone
4 590 Kč
Skladem (1 ks)

Ulefone Power Armor 16 PRO je outdoor odolným telefonem střední třídy, pro který je charakteristická velká baterie o kapacitě 9 600 mAh a jeden z nejhlasitějších reproduktorů mezi mobilními telefony vůbec dosahující hluku 122 dB! Ulefone Power Armor 16 PRO splňuje certifikaci IP68 / IP69K a také vojenskou normu MIL-STD-810G. Snese tedy i hrubší zacházení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulefone Power Armor 16 PRO

 

ulefone-power-armor-16-pro-11

Hlasitý reproduktor

ulefone-power-armor-16-pro-12

Ulefone Power Armor 16 PRO je momentálně drží prvenství v nejhlasitějším hlavním reproduktoru. Hodí se tak ideálně pro práci do hlučného prostředí, ale uplatnění jistě najde i ve volných chvílích.

Dalším praktickým doplňkem je extra výkonná svítilna umístěná na horní straně telefonu.

ulefone-power-armor-16-pro-13

Ulefone Power Armor 16 PRO odolnost

Stupeň krytí IP69K garantuje odolnost proti prachu a vodě a také zvýšenou odolnost proti pádům díky MIL-STD-810G. Ulefone Power Armor 16 PRO je možné používat v hloubce 1,5 metru a to po dobu 24 hodin. Armor 16 PRO tak najde uplatnění v extrémních podmínkách tam, kde běžné chytré telefony ztrácí.

ulefone-power-armor-16-pro-14

Endoskop

Ulefone Power Armor 16 PRO byl navržen opravdu chytře a jeho praktické schopnosti rozšiřuje také možnost připojení endoskopu. Využít je možné také praktický obal s poutkem nebo karabinou.

ulefone-power-armor-16-pro-15

Ulefone Power Armor 16 baterie

Od odolného telefonu se očekává také dlouhá výdrž baterie. To Ulefone Power Armor 16 PRO splňuje na jedničku. Je vybaven baterií o kapacitě 9600 mAh. Není tak žádný problém vydržet několik dní na jedno nabití. K dispozici je také rychlonabíječka, která zajistí plné nabití do 150 minut.

ulefone-power-armor-16-pro-16

Displej

Velikost displeje činí 5,93 palce s rozlišením 1440 x 720 px a zabírá téměř celou přední část. Dotyková plocha je chráněna Gorilla Glass. Displej rozhodně nepoškrábete běžnými předměty a pevnost je také vysoká. Poměr stran je 19:9.

ulefone-power-armor-16-pro-17

Ulefone Power Armor 16 PRO výkon

Aby telefon běžel plynule a měl skvělou odezvu na pokyny, je osazen osmijádrovým procesorem Helio G25. K dispozici je 4 GB RAM. Tato kombinace společně s optimalizovaným Androidem 12 tvoří zcela dostačující výkon pro komfortní každodenní používání. Vnitřní úložiště je možné rozšířit pomocí micro SD karty, a to o dalších 128 GB.

Fotoaparát s clonkou F/1.8 

ulefone-power-armor-16-pro-18

Na zadní straně má Ulefone Power Armor 16 PRO dvojici fotoaparátů. Ten hlavní má rozlišení 16 MPx. Zajímavostí je, že jeho clonka má hodnotu F/1.8, což byste u smartphonu v této cenové relaci jen tak nenašli. Díky tomu je Power Armor 16 PRO schopen udržet kvalitu vytvořených snímků i za zhoršených světelnostních podmínek. Druhý fotoaparát s rozlišením 2 MPx slouží pro makro fotky. K dispozici je zde také blesk. Přední strana je osazena fotoaparátem s rozlišením 8 MPx.

Programovatelné tlačítko

Na boku Ulefone Power Armor 16 PRO je programovatelné tlačítko, kterému můžete přiřadit několik funkcí anebo přiřadit aplikaci, která se má spustit. Naprogramovat ho můžete pro krátký a dlouhý stisk anebo dvojstisk.

ulefone-power-armor-16-pro-21

Senzory

Ulefone Power Armor 16 PRO nabízí také to, co každý moderní smartphone. Je vybaven řadou sensorů. Nechybí mu ani NFC, odemykání pomocí obličeje (Face ID) nebo otiskem prstu, e-kompas a další.

 

· Android 12 plně v českém jazyce
· Gorilla Glass displej
· Vysoká odolnost
· 9 600 mAh baterie
· Výkonný reproduktor s hlasitostí 122 dB

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony Ulefone Armor
Záruka: 2 roky