Ulefone Armor X10 Pro 4/64GB černý

Kód: 364
Značka: UleFone
4 590 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Odolný mobilní telefon, který se hodí pro všechny pracovníky na stavbách nebo například pro hasiče. Jednoduše tam, kde je zvýšené množství prachu nebo hrozí polití vodou či jiné nebezpečí. Telefon UleFone Armor X10 Pro totiž díky krytí IP68/IP69K vydrží ponořený ve vodě až po dobu 30 minut. Samozřejmostí je operační systém Android 12. A uživatelská data? Ty jsou bezpečně uložená za snímačem obličeje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ulefone Armor X10 Pro 4/64GB černý

Telefon UleFone Armor X10 Pro díky krytí IP68/IP69K vydrží ponořený ve vodě až po dobu 30 minut. Také je odolný proti pádu z 1,5 metru a pyšní se odolností vůči prachu, špíně a písku.

ulefone-armor-x10-pro-07

Tento outdoor telefon má k dispozici 4 GB RAM a 64 GB ROM a využívá 8 jádrového procesoru Helio P22. Telefon má certifikaci IP68 / IP69K. Zvládne tedy ponor do vody a snese také hrubší zacházení. Ulefone Armor X10 PRO totiž splňuje vojenskou normu MIL-STD-810G.

Na poli odolných telefonů se jedná o menší přístroj. Vzhledem ke svým parametrům zaujme také náročnější zákazníky a rozhodně nadchne svou cenou.

Ulefone Armor X10 PRO fotoaparát

Telefon je na zadní straně osazen dvojicí 20 MPx fotoaparátů. Rozlišení je to na dnešní poměry standardní. Co ale překvapí, tak je clonka F/1.8, kterou byste spíše našli u výrazně dražších telefonů. Díky tomu je možné získat fotografie s dostatečnou kvalitou i za zhoršených podmínek. Díky tomu, že se jedná o dvě čočky o stejném rozlišení, které se zvájemně funkčně doplňují, výsledné fotografie mají solidní hloubku barev a kvalitu.

 

Baterie

Od odolného telefonu se očekává také dlouhá výdrž baterie. To Ulefone Armor X10 PRO také splňuje. Je vybaven baterií o kapacitě 5 180 mAh. Není tak žádný problém vydržet několik dní na jedno nabití.

ulefone-armor-x10-pro-12

Ulefone Armor X10 PRO je levný odolný dual sim telefon, který rozhodně překvapí svým zpracováním a také odolností. V designu se inspiroval u modelů z vyšší třídy, od kterých převzal vnější materiály a odolnost proti vodě a prachu. Ulefone Armor X10 PRO splňuje normu IP68. Lze ho tedy ponořit do hloubky 1 metru po dobu 1 hodiny. Je rovněž odolný proti prachu a konstrukce jeho těla napoví, že snese i hrubší zacházení. Hodí se tak pro outdoorové aktivity, ale také pro všechny, kteří pracují venku apod.

GPS navigace

Že nemáte v autě drahou GPS navigaci? V tom případě vám poslouží tento chytrý telefon. Stačí použít vhodnou aplikaci a mít aktivní mobilní data. Díky tomu dojedete s telefonem UleFone Armor X10 Pro v ruce do cíle přesně na čas.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony Ulefone Armor
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…