Sony WH1000XM5 Bezdrátová sluchátka černá

Kód: 128342
Značka: Sony
7 390 Kč
Skladem (4 ks)

Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, Bluetooth, 5.0, Výdrž baterie: 30 h, Vestavěný mikrofon, Přijímání hovorů, Hlasový asistent, Aktivní tlumení hluku, Odnímatelný kabel, Frekvenční rozsah: 4-40000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sony WH1000XM5 Bezdrátová sluchátka

Váš svět a nic jiného

Díky dvěma procesorům ovládajícím osm mikrofonů, funkci Auto NC Optimizer pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku podle podmínek nošení a prostředí a speciálně navrženému měniči přepisují sluchátka WH-1000XM5, vybavená technologií pro potlačení okolního hluku, pravidla nerušeného poslechu a zřetelných hovorů.

Vynikající potlačení hluku

Tato bezdrátová sluchátka s více mikrofony a potlačením okolního hluku izolují více vysokofrekvenčních a středofrekvenčních zvuků než kdykoli předtím, od hluku z letadla až po lidské hlasy. A díky funkci automatického potlačení okolního hluku Automatic Ambient Noise Cancellation Optimizer se potlačení okolního hluku automaticky optimalizuje na základě podmínek používání sluchátek a okolního prostředí.

 • Technologie vícenásobného snímání hluku - Na každém sluchátku jsou čtyři mikrofony. Při intenzivním potlačení vysokofrekvenčního hluku jsou okolní zvuky zachyceny ještě přesněji. Díky nástroji pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku se tento výkon vždy automaticky optimalizuje podle podmínek používání sluchátek a vnějších faktorů prostředí, jako je atmosférický tlak.

 • Bezkonkurenční potlačení okolního hluku - Nový integrovaný procesor V1 byl speciálně navržen společností Sony. Tento procesor plně rozvíjí potenciál procesoru QN1 pro potlačení okolního hluku s vysokým rozlišením. Tato jedinečná kombinace technologií ovládá osm mikrofonů a zajišťuje bezprecedentní kvalitu potlačení okolního hluku.

 • Speciálně navržená 30mm budicí jednotka - Speciálně navržená 30mm budicí jednotka má měkké okraje a zajišťuje lepší potlačení šumu, zejména při nízkých frekvencích, takže můžete poslouchat hudbu čistě a bez šumu. Kompozitní materiál z uhlíkových vláken zajišťuje nízkou hmotnost a vysokou tuhost a zlepšuje čistotu zvuku, zejména při nízkých frekvencích.

Špičkový zvuk vyladěný k dokonalosti

Speciální 30mm přesná budicí jednotka s lehkou a pevnou kopulkou z kompozitního materiálu s uhlíkovými vlákny zlepšuje citlivost na vysoké frekvence a zajišťuje přirozenější kvalitu zvuku. Jedinečná řešení společnosti Sony zahrnují prémiovou bezolovnatou pájku s obsahem zlata pro vynikající vodivost, jemný zvukový odpor pro rovnoměrné rozložení výkonu a optimalizovaný systém obvodů pro lepší odstup signálu od šumu a čistý, stabilní zvuk.

 • Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s kabely i bez nich - Sluchátka WH-1000XM5 podporují technologie High-Resolution Audio a High-Resolution Audio Wireless díky technologii kódování zvuku LDAC. LDAC přenáší přibližně třikrát více dat než tradiční zvukové rozhraní Bluetooth a zajišťuje tak výjimečnou kvalitu zvuku s vysokým rozlišením.

 • Obnovení komprimovaných souborů v reálném čase - technologie DSEE Extreme s umělou inteligencí Edge-AI zvyšuje kvalitu komprimovaných hudebních souborů v reálném čase. Obnovuje vysoké frekvence ztracené při kompresi dynamickým rozpoznáváním nástrojů, žánrů a prvků skladby.

Řada 1000X - nejlepší kvalita hovoru

Přesná technologie rozpoznávání hlasu využívá čtyři prostorově filtrované mikrofony a algoritmus pro potlačení šumu založený na umělé inteligenci k přesné izolaci vašeho hlasu. Nově vyvinutá konstrukce pro potlačení hluku větru minimalizuje hluk větru během hovorů. Ať jste kdekoli, váš komunikační partner vás vždy jasně uslyší a vy uslyšíte jeho.

 • Více mikrofonů zaměřených na váš hlas - Tato sluchátka jsou vybavena čtyřmi prostorově filtrovanými mikrofony a jsou kalibrována tak, aby zesilovala pouze váš hlas. Vylepšený odstup signálu od šumu jim umožňuje zachytit každé vaše slovo, a to i v extrémně hlučném prostředí.

 • Úžasně čisté hovory bez šumu - Díky přesné technologii rozpoznávání hlasu s pokročilým zpracováním zvukového signálu uslyší osoba na druhé straně váš hlas zřetelně i v hlučném prostředí. Algoritmus pro potlačení šumu byl vyvinut pomocí strojového učení s využitím umělé inteligence a více než 500 milionů hlasových vzorků, které potlačují šum a zvýrazňují hlas, aby zněl čistě ve všech prostředích.

Pohodlí po celý den díky konstrukci s potlačením šumu

Tato lehká sluchátka mají nádherný vzhled a jsou potažena nově vyvinutou, dobře padnoucí kůží. Tento materiál dobře přiléhá k hlavě a netlačí na uši. Díky konstrukci izolující hluk, plynulému posuvnému nastavení, plynulé regulaci otáčení a závěsné šňůře a bezhlučným kloubům je používání modelu WH-1000XM5 potěšením.

Adaptivní ovládání zvuku se automaticky přizpůsobuje tomu, co právě děláte.

Inteligentní funkce Adaptive Sound Control rozpozná, kde se nacházíte a co právě děláte, a poté upraví nastavení okolního zvuku tak, aby vám poskytla ideální poslech. Po aktivaci se naučí vaše chování a rozpozná místa, která nejčastěji navštěvujete, jako je vaše pracoviště nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk dané situaci.

 • Režim Speak-to-Chat pro každodenní pohodlí - Jakmile začnete konverzaci, režim Speak-to-Chat automaticky zastaví hudbu a pustí okolní zvuky - to se hodí, pokud nechcete sundávat sluchátka z uší nebo chcete mluvit bez použití rukou. Tato chytrá funkce využívá mikrofony zabudované ve sluchátkách a pokročilé zpracování zvukového signálu k rozpoznání a reakci na váš hlas. Jakmile domluvíte, hudba se znovu spustí.

 • Rychlý přístup k oblíbené hudbě - Díky funkci Quick Access můžete tato sluchátka nastavit tak, abyste přehrávání hudby ze služby Spotify obnovili dvěma nebo třemi klepnutími - bez použití smartphonu.

 • Hlasové ovládání - Získejte pomoc hands-free - stačí říct Hey Google nebo Alexa. Poslouchejte hudbu, spojte se s přáteli, dostávejte oznámení, nastavte připomenutí atd. Hlasem můžete dokonce ovládat funkce sluchátek, jako je potlačení šumu, poslouchat e-maily v aplikaci Microsoft Outlook a pracovat s nimi a připojovat se ke schůzkám prostřednictvím Microsoft Teams pomocí asistenta Google nebo Siri.

 • Poslouchejte hudbu bezpečně se Sony | Headphones Connect - Zjistěte, jak bezpečně posloucháte hudbu - porovnejte údaje o akustickém tlaku zaznamenané vašimi sluchátky s podporou Světové zdravotnické organizace (WHO). Operační systém vás upozorní, pokud je úroveň hlasitosti během poslechu příliš vysoká.

Vícebodové připojení

Sluchátka Bluetooth lze spárovat se dvěma zařízeními podporujícími technologii Bluetooth najednou, což zajišťuje naprosté pohodlí. Když vám někdo zavolá, sluchátka vás automaticky spárují se správným vyzváněcím zařízením. Navíc budete moci rychle přepínat mezi dvěma zařízeními připojenými ke sluchátkům stisknutím tlačítka.

 • Najděte svá sluchátka pomocí technologie rychlého párování - Sluchátka WH-1000XM5 podporují praktickou funkci rychlého párování Google. Umožňuje rychle zjistit, kam jste sluchátka odložili, a to buď pomocí zvukového signálu, nebo podle poslední známé polohy v aplikaci Najít moje zařízení od společnosti Google, kterou můžete otevřít ve svém smartphonu.

 • Snadné párování s počítačem - Funkce Quick Pair usnadňuje a urychluje párování sluchátek s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem se systémem Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10, která jsou v blízkosti náhlavní soupravy, zobrazí okno s pokyny pro párování.

Celodenní napájení, rychlé nabíjení

Baterie s výdrží 30 hodin má dostatek energie na dlouhé cesty. Pokud potřebujete sluchátka rychle nabít, získáte 3 hodiny poslechu po pouhých 3 minutách nabíjení pomocí volitelného síťového adaptéru kompatibilního s USB-PD.

Vše na dosah ruky

Sluchátka WH-1000XM5 jsou vybavena intuitivními možnostmi dotykového ovládání - například stačí stisknout tlačítko na levé straně, abyste přepnuli funkci potlačení okolního hluku na okolní zvuk, nebo použít dotykový panel na pravé straně ke spuštění nebo pozastavení hudby, přeskakování skladeb, změně hlasitosti atd.

Skládací pouzdro šetří místo

Sluchátka můžete snadno přenášet v měkkém pouzdře. Můžete si je vzít s sebou a skládací pouzdro lze zmenšit až o 40 %, takže je snadno uložíte do tašky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Záruka: 24 měsíců