Samsung Galaxy Buds FE SM-R400

Kód: 129962
Značka: Samsung
1 395 Kč
Skladem (>5 ks)

Bezdrátová sluchátka, Vestavěný mikrofon, Výdrž baterie: 8.5 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 30 h, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Dosah: 10 m, Aktivní tlumení hluku, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samsung Galaxy Buds FE v šedém provedení jsou kompaktní bezdrátová sluchátka s vysokou kvalitou zvuku, ergonomickým tvarem a aktivním potlačením hluku pro ničím nerušený poslech hudby a čistý zvuk.

Zažij novou éru Galaxy AI

Cestuj bez jazykových bariér s podporou Galaxy AI. Aplikace Tlumočník spolupracuje se sluchátky Galaxy Buds FE, takže ti dokáže naživo tlumočit rovnou do uší a dokonce přes reproduktor smartphonu přeložit i tvá slova. Služba Live Translate ti zase pomůže při telefonování – díky algoritmu pro rozpoznávání hlasu simultánně tlumočí a přepisuje tvé hovory, takže vše pohodlně uvidíš na svém displeji. Bez obav tak můžeš objevovat celý svět!

*Funkce Galaxy AI (umělé inteligence) budou na podporovaných zařízeních Samsung Galaxy poskytovány zdarma minimálně do konce roku 2025. Dostupnost funkcí umělé inteligence poskytovaných třetími stranami se může změnit a podléhá vlastním podmínkám poskytovatele.

Kompaktní design a perfektní zvuk

Ať už si půjdete ráno zaběhat nebo se chystáte na cestu vlakem, každý tón své oblíbené hudby si nyní užijete v libozvučné kvalitě. Ergonomický tvar sluchátek Galaxy Buds FE pohodlně padne do uší a zamezuje vypadávání. Nerušený poslech podcastů a jasný zvuk při telefonních hovorech vám padne do noty díky funkci aktivního potlačení hluku, a chytrý software zajistí automatický přechod z jednoho zařízení Galaxy na druhé. Dokonalý zvuk a jednoduchost užívání vám dává do kapsy pomocníka, který zpříjemní každý váš den.

Pohodlné ovládání na jeden dotyk

Ovládejte svá sluchátka a přijímejte hovory snadno a bez hledání telefonu – Galaxy Buds FE vám nabízí vylepšené dotykové ovládání přímo na povrchu sluchátka a intuitivní rozdělení oblasti pro úchop a kontrolu zařízení. Vylepšení se dočkal i tvar sluchátek, která vám dopřejí maximální komfort, a to i při delším poslechu. Při nošení si můžete vybrat z několika silikonových nástavců, aby vám sluchátka do uší dokonale padla a nevypadla.

Prozkoumejte svůj vnitřní svět

Vytvořte si oázu klidu kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat pomocí důmyslné funkce Aktivního potlačení šumu (ANC). Díky ní se můžete jednoduše ponořit do meditace v parku nebo si při dojíždění užít své oblíbené video s dokonale čistým zvukem. Funkci ANC snadno vypnete podržením prstu na ploše sluchátka, takže se budete moci věnovat svému okolí bez jejich vyndávání z uší.

Hlubší prožitek z každého tónu

Dopřejte si neskutečně bohatý a detailní zvuk díky jedno-pásmovému reproduktoru, který podtrhne sílu basů a prohloubí váš hudební zážitek, ať už fandíte rocku nebo dáváte přednost jemnějším popovým baladám.

Drobný design, velká výdrž

Galaxy Buds FE s vámi udrží krok i když nebudete mít po ruce nabíječku – neuvěřitelná výdrž baterie vám dopřeje až 30 hodin poslechu, takže na jedno nabití si můžete bez problémů poslechnout celou audioknihu.

Čistý hlas i v rušném prostředí

Při telefonování se už nemusíte obávat trapného ticha, když vám protějšek dobře nerozumí. Trojice citlivých mikrofonů dokonale zachytí váš hlas a zřetelně ho doručí osobě na druhé straně. K dokonalé srozumitelnosti vám pomůže též chytré odfiltrování šumu a okolního zvuku a funkce Personalized Beamforming, která přizpůsobuje snímání hlasu vašemu osobnímu stylu nošení sluchátek, takže získáte jistotu věcných a jasných telefonních hovorů bez neustálého opakování.

 

Udrží rytmus na více zařízeních

Při sledování videí či seriálů přecházejte z malého displeje telefonu na větší obrazovku tabletu nebo televizoru Samsung bez složitého přepínání sluchátek. Funkce Smart View zajistí, že vám při přechodu mezi zařízeními neunikne ani slovíčko, a tak si nečekanou zápletku i napínavou akční scénu užijete plynule a bez vyrušení. S ještě hladším užíváním vám v angličtině pomůže i hlasový asistent Bixby.

Sluchátka, co se neztratí

O svá sluchátka se už nemusíte obávat – inteligentní vyhledávání vám vždy přesně ukáže jejich polohu, takže už nebudete muset prohledávat celý byt nebo vysypávat věci z batohu. Pokud Galaxy Buds FE nalezne telefon někoho jiného, automaticky se mu zobrazí přednastavená zpráva s vašimi kontaktními informacemi, takže se už nemusíte obávat, že o svá sluchátka přijdete.

Bez Galaxy Buds FE už neodejdete

Obáváte se, že zapomenete svá sluchátka v kavárně nebo v kanceláři? S těmito starostmi je konec díky funkci automatického „prozvonění“. Zvukový signál vás upozorní, že se od svých sluchátek vzdalujete, takže i v hektickém dni budete mít dokonalý přehled o tom, kde se nachází.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samsung
Záruka: 24 měsíců