Robot na mytí oken Xiaomi Hutt DDC55

Kód: 784
Značka: Xiaomi
5 741 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Robotický čistič oken - nápájený ze sítě, ovládání na těle i přes dálkové ovládání, navigace laserová a vSLAM, horizontální a vertikální směr pohybu, rychlost čištění 3 m²/min., na jakoukoliv tloušťku skla, délka kabelu 8 m, hlučnost 65 dB(A), nádobka na vodu, utěrka a bezpečnostní lano součástí, kapacita baterie 650 mAh, doba provozu 20 min, doba nabíjení 2,2 h, hmotnost 1,14 kg, rozměr 29,5 × 13,5 × 8,5 cm (V׊×H)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotický čistič oken HUTT DDC55

Užívejte si perfektně čistá okna bez námahy s robotickým čističem HUTT DDC55. Robot se přisaje na okno a udělá veškerou práci za vás. Před pádem je chráněn bezpečnostním horolezeckým lanem. Čistá okna beze šmouh jsou zajištěna hadříky z mikrovlákna, které lze prát v pračce. Robotický čistič oken HUTT DDC55 se ovládá jednoduše tlačítky či dálkovým ovladačem a sám si naplánuje trasu.

 

Odstraní každou nečistotu

Robotický čistič oken HUTT DDC55 vás zbaví nejen skvrn způsobených deštěm, ale i olejových skvrn, prachu či písku. Účinně odstraní i nečistoty jako třeba ptačí trus.

 

Sací výkon 3800 Pa

Elektrický čistič oken HUTT DDC55 automaticky rozpozná stupeň znečištění a podle toho přizpůsobí sací výkon. Maximální sací výkon je 3800 Pa.

Chytrá detekce rámů

Jakmile se robot začne přibližovat k rámu okna, zpomalí rychlost. Nemusíte se obávat, že by vám rám okna poškodil.

 

Jednoduché ovládání robotického čističe oken HUTT DDC55

Robotický čistič oken HUTT DDC55 ovládáte jednoduše tlačítky. K dispozici vám také bude intuitivní dálkový ovladač. Pro případ, že by došlo k výpadku proudu, robotický čistič na okně udrží záložní baterie po dobu 20 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.84 kg
Položka byla vyprodána…