Reproduktor JBL Boombox 3 - Black

Kód: 7167
Značka: JBL
9 590 Kč
Skladem (>5 ks)

Přenosný, voděodolný bluetooth reproduktor. Zvuk JBL Original Pro Sound. Funkce PartyBoost. Výdrž až 24 hodin přehrávání. Kapacita baterie 10 000 mAh. Odolný vůči vodě i prachu se stupněm krytí IP67. App JBL Portable pro přizpůsobení nastavení reproduktoru. Bluetooth v5.3. Robustní kovová rukojeť. Hmotnost 6,7 kg. Rozměry 482,4 x 256,9 x 199,7 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktor JBL Boombox 3

! toto zboží není možné zaslat přes Zásilkovnu !

Zažijte nikdy nekončící party s přenosným reproduktorem JBL Boombox 3, který nabízí až 24 hodin přehrávání. Uchvacující je originální zvuk JBL Original Pro Sound, který vás naprosto pohltí vynikající dynamikou a perfektně vyladěným JBL zvukem s gigantickými basy, které můžete cítit. Díky odolné konstrukci je bezdrátový reproduktor ideální pro poslech hudby v přírodě, u bazénu a rovněž oživí každou zahradní nebo plážovou párty. Přenosný Bluetooth reproduktor JBL Boombox 3 obdržíte v novém ekologickém obalu.

 

 

Hlavní přednosti

přenosný

voděodolný se stupněm krytí IP67

Bluetooth

technologie zvuku JBL Original Pro Sound

výdrž hraní až 24 hodin

Masivní zvuk

Boombox 3 je reproduktor stvořený pro dokonalý zvukový zážitek – mohutné basy, bohaté zvukové spektrum, minimální zkreslení, na to všechno se můžete těšit.

 

 

Bluetooth

Reproduktor podporuje technologií Bluetooth, díky které může bezdrátově přehrávat vaši oblíbenou hudbu z jakéhokoli chytrého zařízení, které si s Bluetooth také notuje. Super je, že k reproduktoru můžete připárovat až dvě zařízení současně.

Voděodolný

Nebojte se vzít reproduktor v létě k bazénu, rybníku, na pláž či na koupaliště. I kdyby na něj stříkala voda ze všech stran, reproduktor se jen oklepe a jede dál. A nevadí mu ani prach či písek.

 

 

Funkce PartyBoost

Funkce PartyBoost umožňuje připárovat k sobě dva kompatibilní reproduktory JBL s touto funkcí pro dosažení skvělého stereo zvuku.

Klíčové vlastnosti

Přenosný, voděodolný bluetooth reproduktor. Zvuk JBL Original Pro Sound. Funkce PartyBoost. Výdrž až 24 hodin přehrávání. Kapacita baterie 10 000 mAh. Odolný vůči vodě i prachu se stupněm krytí IP67. App JBL Portable pro přizpůsobení nastavení reproduktoru. Bluetooth v5.3. Robustní kovová rukojeť. Napájecí kabel 2 m. Hmotnost 6,7 kg. Rozměry 482,4 x 256,9 x 199,7 mm.

Výstupní výkon: 1x 80 W RMS subwoofer + 2x 40 W RMS středový reproduktor + 2x 10 W RMS tweeter (v režimu napájení ze sítě) a 1x 60 W RMS subwoofer + 2x 30 W RMS středový + 2x 8 W RMS tweeter (v režimu napájení baterií)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 24 měsíců