Přenosný reproduktor - Rixon Tube 30W

Kód: RXBS231
Značka: Rixon
1 590 Kč
Skladem (>5 ks)

Ultralehký přenosný reproduktor Tube s technologií Bluetooth 5.3 nabízí až 16 hodin přehrávání hudby. Díky voděodolnosti IPX6 a možnosti propojení dvou reproduktorů pomocí Rixon Twinstream si užiješ výjimečný zvuk na maximum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TUBE: POSUŇ SVÉ AKTIVITY NA VYŠŠÍ LEVEL 

 

Pracuješ, cestuješ, pořádáš posezení s přáteli? Podkres okolí je fajn, ale nic neposune aktivity na vyšší level lépe než hudba, která přesně odráží tvoji náladu. 

 

Ponořit se do workflow s energizující hudbou, navodit pohodovou ambientní atmosféru s těmi nejbližšími nebo nechat rozeznít basy tak, že to vyžene i posledního vrabce ze sousedovy střechy. Klidně si skrze něj vyřídit hovor… To vše jde. Náš přenosný reproduktor Tube s bluetooth 5,3 k tvým službám až po dobu 16 hodin. 

 

To bude pořádný večírek nebo zvládnutý projekt! Pokud hrozí, že si u něj vypláčeš oči, nevadí, s jeho voděodolností to nebude problém! Legrace stranou, slzy stranou. Díky rezistenci IPX6 se nemusíš bát poškození reproduktoru. 

 

Tube disponuje Rixon Twinstream možností propojení dvou reproduktorů k jednomu zdroji hudby. Nastartujte emoce na 200 %! Když už, tak už!

 

VÝDRŽ AŽ 16 HODIN

HUDEBNÍ NÁLOŽ DELŠÍ NEŽ SAMOTNÝ VEČÍREK

 

Padne poslední kapka nápoje, lidi se postupně vytrácí domů, začíná se uklízet… ale hudba stále hraje! S tímhle reproduktorem jak dělaným na house party, garden party nebo prostě jen “protože-je-středa-party” zvládneš roztočit hudební kolotoč až na 16 hodin. Tube vydrží déle než skalní partypeople. Na to vsaď svůj oblíbený drink. Nezastavuj zábavu. A ani ty se nenech zastavit. Budujte si se svými blízkými vlastní svět, užívejte si ho naplno a žijte, jakoby nebylo žádné zítra!

 

OCHRANA IPX6

ZVLÁDNETE SPOLU VŠEMOŽNÉ VLNY

Reproduktor s ochranou IPX6? To je něco, co nás, milovníky hudby, vážně naladí! S certifikátem IPX6 můžeš mít zvukový festival kdekoliv, i na pláži nebo u bazénu, za slunce, za deště, dokonce za přítomnosti tryskající vody! Ať tě ošplouchne vlna emocí nebo vlna slané vody, nevadí to. Ty nejžhavější tracky pojedou pořád dál.

 

RIXON TWINSTREAM 

NECH SE POHLTIT HNED DVAKRÁT

Představujeme ti další prvek v arzenálu zvukových možností, který tento kousek nabízí: RIXON TWINSTREAM. Tato technologie umožňuje propojení dvou našich reproduktorů do jednoho zdroje hudby, díky čemuž můžeš zdvojnásobit intenzitu svého zvuku a i prožitek z hudby. Vytvoř si svůj svět a nech se jím pohltit. Vytvoř si prostorový zvukový zážitek a žij přesně tak naplno, jak jen chceš. V soukromí nebo s nejbližšími.

NÍZKÁ HMOTNOST

LIGHT VÁHA, HEAVY POŽITEK

S naším reproduktorem zažiješ nesnesitelnou lehkost beatí! Jeho váha pod 1 kg ti umožňuje fakt jednoduchou manipulaci. Vem partu, do jedný ruky čapni drink, do druhý reprák, polož ho tam, kam vás cesta zrovna zavede, mačkej Play a užívejte si ten moment. Ať jste od domova 1 km nebo 1 000, buďte si blíž a sbírejte společné zážitky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Kapacita baterie: 2550mAh
Frekvence: 80hz-20khz
Hmotnost: 0,57kg
Maximální výstup(W): 30W
Nabíjení: USB-C
Odolnost: IPX6
Powerbanka: Ne
Rozměry v/š/tl: 191x76x77mm
Verze Bluetooth: 5.3