Přenosný reproduktor - Rixon Spirit 15W

Kód: RXBS117
Značka: Rixon
690 Kč
Skladem (>5 ks)

Tvoje hudba, tvůj spirit. Tenhle superlehký kousek s verzí bluetooth 5,3 a možností spojení dvou reproduktorů k jednomu zdroji hudby dokáže zvedat náladu až po dlouhých 18 hodin. Navíc se díky ochraně IPX5 nemusíš bát o poničení vodou. Díky funkci Handsfree si pak můžeš vyřizovat hovory pěkně stressfree.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPIRIT: POZVEDNI (SI) ENERGII, KDEKOLIV JSI 

 

Jako kouzelným proutkem v jiném prostředí, jiné náladě, klidně na jiné planetě? No ano, není problém! Zkus náš reproduktor Rixon Spirit s výdrží až 18 hodin, ochranou proti poničení vodou IPX5, funkcí Rixon Twinstream a starým dobrým AUX kabelem. Handsfree možnost pro vyřizování hovorů skrze reproduktor je pak taková třešnička na dortu! 

Nech se pohltit. Nech si přejet po kůži známé mrazení. Nech se vtáhnout do předních řad koncertu své oblíbené kapely. Nech se přenést na pláž za znění reggaetonu. Dovol si prožívat intenzivněji spirit daného momentu. Ať už o samotě nebo společně s těmi, kteří jsou ti nejbližší. 

VÝDRŽ AŽ 18 HODIN

HUDEBNÍ NÁLOŽ DELŠÍ NEŽ SAMOTNÝ VEČÍREK

 

Padne poslední kapka nápoje, lidi se postupně vytrácí domů, začíná se uklízet… ale hudba stále hraje! S tímhle reproduktorem jak dělaným na house party, garden party nebo prostě jen “protože-je-středa-party” zvládneš roztočit hudební kolotoč až na 18 hodin. Spirit vydrží déle než skalní partypeople. Na to vsaď svůj oblíbený drink. Nezastavuj zábavu. A ani ty se nenech zastavit. Budujte si se svými blízkými vlastní svět, užívejte si ho naplno a žijte, jakoby nebylo žádné zítra!

OCHRANA IPX5 

PARŤÁK DO DEŠTĚ

Naskoč na proud kvalitní hudby i kvalitní ochrany proti stříkající vodě ze všech úhlů, ze vzdálenosti až 3 m a dokonce i proti vodním proudům. S touto ochranou si můžeš užít svůj oblíbený playlist kdekoliv, bez ohledu na počasí. Díky IPX5 ochraně bude tvůj zvukový zážitek posychrován za každého počasí, za sychrava, za deště, za slunce! 

RIXON TWINSTREAM 

NECH SE POHLTIT HNED DVAKRÁT

Představujeme ti další prvek v arzenálu zvukových možností, který tento kousek nabízí: RIXON TWINSTREAM. Tato technologie umožňuje propojení dvou našich reproduktorů do jednoho zdroje hudby, díky čemuž můžeš zdvojnásobit intenzitu svého zvuku a i prožitek z hudby. Vytvoř si svůj svět a nech se jím pohltit. Vytvoř si prostorový zvukový zážitek a žij přesně tak naplno, jak jen chceš. V soukromí nebo s nejbližšími.

NÍZKÁ HMOTNOST

LIGHT VÁHA, HEAVY POŽITEK

S naším reproduktorem zažiješ nesnesitelnou lehkost beatí! Jeho váha pod 1 kg ti umožňuje fakt jednoduchou manipulaci. Vem partu, do jedný ruky čapni drink, do druhý reprák, polož ho tam, kam vás cesta zrovna zavede, mačkej Play a užívejte si ten moment. Ať jste od domova 1 km nebo 1 000, buďte si blíž a sbírejte společné zážitky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Kapacita baterie: 2550mAh
Frekvence: 90hz-20khz
Hmotnost: 0,6kg
Maximální výstup(W): 15W
Nabíjení: USB-C
Odolnost: IPX6
Powerbanka: Ne
Rozměry v/š/tl: 124.6 x 90 x 90mm
Verze Bluetooth: 5.3