Přenosný reproduktor - Rixon Denny 40W

Kód: RXBS268
Značka: Rixon
1 990 Kč
Skladem (>5 ks)

Rixon Denny jako tvůj nový parťák s výdrží až 20 hodin, IP67 ochranou a schopností dodat šťávu tvé party i jinému přístroji díky funkci Powerbank. Denny je také vybaven DSP chipem pro pořádný audio zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DENNY: PROTANCUJ DENNY I NOCI

 

Hledáš přenosný reproduktor, který ti neurve ruce, uši ani peněženku? Zároveň takový, co navodí tu správnou atmosféru, když jsi s přáteli, rodinou, svým protějškem nebo klidně o samotě? Tak se tu na chvilku zastav.

 

Představujeme ti Rixon Denny s “audio tunningem”. Postará se o pořádně energickou náladu přesně podle tvých představ, a to doslova na jeden klik. Na společné chvíle ideální parťák. Ať už chceš pustit pomalé ploužáky nebo pořádný rockový nářez. Přenes se, kam zrovna chceš a zažij přesně to, co chceš. Tanči, žij. Podpoř “atmošku” nebo ji úplně změň, je to jen na tobě. Pro všechny případy je tu tento praktický “repráček” menších rozměrů.

 

Kromě DSP chipu tě pak potěší i equaliser, 20hodinová výdrž baterie, možnost využití pro dobití jiného přístroje přes USB či vysoká rezistence proti vodě. Sbírej zážitky všeho druhu a nenech se zastavit!  

VÝDRŽ AŽ 20 HODIN

HUDEBNÍ NÁLOŽ DELŠÍ NEŽ SAMOTNÝ VEČÍREK

 

Padne poslední kapka nápoje, lidi se postupně vytrácí domů, začíná se uklízet… ale hudba stále hraje! S tímhle reproduktorem jak dělaným na house party, garden party nebo prostě jen “protože-je-středa-party” zvládneš roztočit hudební kolotoč až na 20 hodin. Denny vydrží déle než skalní partypeople. Na to vsaď svůj oblíbený drink. Nezastavuj zábavu. A ani ty se nenech zastavit. Budujte si se svými blízkými vlastní svět, užívejte si ho naplno a žijte, jakoby nebylo žádné zítra!

 

DSP CHIP

DOKONALÝ SOUNDOVÝ POŽITEK

 

Tenhle repro s DSP čipem je čistý odpal! Bez šumu či zkreslení a s naprosto skvělým zvukem, co tě pohltí, se ve vteřině přeneseš do prvních řad live koncertu. Žádný bump v hlasitosti, DSP chip to drží pěkně smooth. Srdce audiofilů nad takovým křišťálovým zvukem divoce zaplesá, ten výstup je fakt ono! 

 

OCHRANA IP67 

PONOŘ SE DO TOHO. DOSLOVA 

Reproduktor s ochranou IP67? To je něco, co nás, milovníky hudby, vážně naladí! S certifikátem IP67 můžeš mít zvukový festival kdekoliv a kdykoliv. Na pláži, u bazénu, za deště. Hudba je to, co nás dost často drží nad hladinou. Tenhle reprák můžeš stáhnout klidně pod hladinu a ty nejžhavější tracky pojedou pořád dál. 

 

RIXON TWINSTREAM 

NECH SE POHLTIT HNED DVAKRÁT

Představujeme ti další prvek v arzenálu zvukových možností, který tento kousek nabízí: RIXON TWINSTREAM. Tato technologie umožňuje propojení dvou našich reproduktorů do jednoho zdroje hudby, díky čemuž můžeš zdvojnásobit intenzitu svého zvuku a i prožitek z hudby. Vytvoř si svůj svět a nech se jím pohltit. Vytvoř si prostorový zvukový zážitek a žij přesně tak naplno, jak jen chceš. V soukromí nebo s nejbližšími.

POWERBANK

BEAT & BOOST BATERIE

Tenhle reproduktor je tak trochu superhrdina ve světě hudby. Nejenže tě uchvátí svým zvukem, ale taky se můžeš spolehnout, že ti zachrání den. Díky funkci Powerbank můžeš kdykoliv dobít svá další zařízení. Měj energii stále při sobě… Měj energii stále v sobě!

 

EQUALISER

SILNÝ V INDOORU, DIVOKÝ V OUTDOORU

Náš reproduktor je jako dva světy zvuku v jednom! Díky equaliseru si můžeš vybrat mezi outdoor režimem s větší hlasitostí nebo indoor nastavením se silnějšími basami. Vytvoř si vlastní audio prostředí, které perfektně ladí s tím, co právě posloucháš, kde jsi a co žiješ. Tak co? Rozezníš to na pikniku nebo uvnitř? Tak či tak, hudba bude dost on point! 

 

NÍZKÁ HMOTNOST

LIGHT VÁHA, HEAVY POŽITEK

S naším reproduktorem zažiješ nesnesitelnou lehkost beatí! Jeho váha pod 1 kg ti umožňuje fakt jednoduchou manipulaci. Vem partu, do jedný ruky čapni drink, do druhý reprák, polož ho tam, kam vás cesta zrovna zavede, mačkej Play a užívejte si ten moment. Ať jste od domova 1 km nebo 1 000, buďte si blíž a sbírejte společné zážitky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Kapacita baterie: 3450mAh
Frekvence: 110hz-20khz
Hmotnost: 0,93kg
Maximální výstup(W): 40W
Nabíjení: USB-C
Odolnost: IPX6
Powerbanka: Ano
Rozměry v/š/tl: 241.4x88.9x89mm
Verze Bluetooth: 5.3