Přenosný reproduktor - Rixon Bucket 60W

Kód: RXBS308
Značka: Rixon
2 590 Kč
Skladem (>5 ks)

Praktický reproduktor, který tóny rozezní pěkně na celé kolo! S funkcí 360° Sound, bluetooth 5,3 a možností spojení dvou reproduktorů k jednomu zdroji hudby máš všechno, co potřebuješ pro pořádný nášup pozitivních emocí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BUCKET: DOBRÁ NÁLADA KOLEM DOKOLA 

 

Rixon Bucket vrátí život do žil až po dobu 20 hodin. Pak stačí přes USB-C dobít šťávu a jet znovu! Výkonný, malý, praktický a odolný reproduktor. Prvek zvaný 360° Sound rozmete kvalitní tóny na všechny strany, na všechny úhly a ta správná nálada se do krevního oběžiště dostane naprosto každému, kdo bude poblíž! 

Navíc, ať už jsi na koupališti, na terase domu nebo kdekoliv venku, nemusíš se bát poničení vodou. O ochranu se postará rezistence IPX6. Počítej s maximálním outputem 60 W, AUX vstupem i možností vyřizovat hovory pěkně stressfree přes Handsfree. Pokud bude potřeba přidat a emoce znásobit, lze spárovat s dalším přístrojem tak, aby hrály současně z jednoho zdroje. 

Zamiluješ si ho. Sáhni si pro nad očekávání velký zážitek s tímto Bucketem menších rozměrů. Zažij prostě více.

 

VÝDRŽ AŽ 20 HODIN

HUDEBNÍ NÁLOŽ DELŠÍ NEŽ SAMOTNÝ VEČÍREK

 

Padne poslední kapka nápoje, lidi se postupně vytrácí domů, začíná se uklízet… ale hudba stále hraje! S tímhle reproduktorem jak dělaným na house party, garden party nebo prostě jen “protože-je-středa-party” zvládneš roztočit hudební kolotoč až na 20 hodin. Bucket vydrží déle než skalní partypeople. Na to vsaď svůj oblíbený drink. Nezastavuj zábavu. A ani ty se nenech zastavit. Budujte si se svými blízkými vlastní svět, užívejte si ho naplno a žijte, jakoby nebylo žádné zítra!

 

OCHRANA IPX6

ZVLÁDNETE SPOLU VŠEMOŽNÉ VLNY

Reproduktor s ochranou IPX6? To je něco, co nás, milovníky hudby, vážně naladí! S certifikátem IPX6 můžeš mít zvukový festival kdekoliv, i na pláži nebo u bazénu, za slunce, za deště, dokonce za přítomnosti tryskající vody! Ať tě ošplouchne vlna emocí nebo vlna slané vody, nevadí to. Ty nejžhavější tracky pojedou pořád dál.

RIXON TWINSTREAM 

NECH SE POHLTIT HNED DVAKRÁT

Představujeme ti další prvek v arzenálu zvukových možností, který tento kousek nabízí: RIXON TWINSTREAM. Tato technologie umožňuje propojení dvou našich reproduktorů do jednoho zdroje hudby, díky čemuž můžeš zdvojnásobit intenzitu svého zvuku a i prožitek z hudby. Vytvoř si svůj svět a nech se jím pohltit. Vytvoř si prostorový zvukový zážitek a žij přesně tak naplno, jak jen chceš. V soukromí nebo s nejbližšími.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Kapacita baterie: 4000mAh
Frekvence: 80hz-18khz
Hmotnost: 1,45kg
Maximální výstup(W): 60W
Nabíjení: USB-C
Odolnost: IPX6
Powerbanka: Ne
Rozměry v/š/tl: 116.5x116.5x222mm
Verze Bluetooth: 5.3