Přenosný reproduktor JBL PARTYBOX 110

Kód: 502
Značka: JBL
8 149 Kč
Skladem (4 ks)
Výkonný bezdrátový reproduktor s výdrží až 12 hodin přehrávání, vysoce kvalitní zvuk s plným rozsahem, ohromujícím výkonem 160W a technologií Bass Boost pro dokonalé basy. Vstupy pro kytaru a mikrofon, Bluetooth 5.1 s dosahem až 10m, frekvenční rozsah od 45 Hz do 20000 Hz, voděodolné provedení ve stupni krytí IPX4, USB rozhraní. Moderní design s působivými LED světelnými efekty, snadné párování i více zařízení současně, ovládání pomocí aplikace PartyBox, přehrávání z Flashdisku.
 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JBL PARTYBOX 110

 

Uspořádejte večírek s dokonalým hudebním doprovodem! Všichni zúčastnění budou překvapení dokonalým hudebním ozvučením bez zkreslení a s patřičnou hloubkou.

 

 

Čím ohromí?

  • Prvotřídní zvuk s plným rozsahem a minimálním zkreslením
  • Připojení Bluetooth 5.1, USB
  • Výkon 160W
  • Skvělá výdrž až 12 hodin
  • Působivé LED světelné efekty
  • Funkce Bass Boost pro dokonalé basy
  • Aplikace PartyBox

Užívejte hudbu naplno

Reproduktor nadchne prvotřídním zvukem, plným rozsahem 45 Hz do 20000 Hz, to vše podpoří skvělý výkon 160W. Prvotřídní zvuk je doplněn o dlouhou výdrž až 12 hodin přehrávání. Všechny tyto přednosti obohatí každý večírek nebo oslavu o skvělou hudbu, kterou obohatí o působivé LED světelné efekty.

Snadné připojení

K telefonu se připojíte rychle a snadno pomocí Bluetooth 5.1 s dosahem až 10 metrů. Spárování vám zabere jen chvilku a pak už můžete rovnou poslouchat hudbu, kterou ovládáte pomocí aplikace PartyBox. Velkou výhodou je možnost připojení i více zařízení současněVstupy pro mikrofon a kytaru promění rušnou párty v koncertní vystoupení.

Odolný a působivý

Ke každé párty neodmyslitelně patří i osvětlení. JBL PartyBox 110 disponuje LED efekty, které se synchronizují s rytmem hudby a dokonale tak podtrhnou celkový hudební přednes. I přesto, že počasí nebude úplně ideální reproduktor skvěle využijete, je totiž odolný ve stupni IPX4, což znamená, že skvěle hraje i za deště a dobře odolává vlhku.

Trochu techniky

O skvělou výdrž až 12 hodin se postará zabudovaná baterie s kapacitou 5000 mAh, dobíjí se přes USB port. Ovládání reproduktoru je možné systémy Android a iOS. Připojení je možné přes vstupy 3,5 mm jack, hudbu můžete přehrávat díky USB i z flashdisků. Celková hmotnost je 10,84 kg a rozměry jsou 30 x 29,5 x 56,8 cm.

 

Klíčové vlastnosti

Oživte každou oslavu nebo posezení s přáteli o kvalitní 160W zvuk, s možností připojení kytary a mikrofonu přímo do reproduktoru. Vysoká výdrž 12 hodin. Rychlé propojení s telefonem je umožněno díky Bluetooth 5.1. Technologie Bass Boost pro dokonalé basy, funkce PartyBox pro snadné ovládání a nastavení, moderní design s působivými LED světelnými efekty, snadné párování i více zařízení současně, přehrávání z Flashdisku. Celková hmotnost je 10,84 kg a rozměry jsou 30 x 29,5 x 56,8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: JBL
Záruka: 24 měsíců