JBL PartyBox Encore Essential

Kód: 513
Značka: JBL
7 990 Kč
Skladem (5 ks)
Výkonný, přenosný párty reproduktor JBL PartyBox Encore Essential se zvukem JBL Original Pro Sound, podpořeným světelnou show synchronizovanou do rytmu hudby, který dokonale rozproudí zábavu všude, kde ho zapnete.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JBL PartyBox Encore Essential

 

Prostřednictvím bezdrátového reproduktoru JBL PartyBox Encore si můžete oblíbenou hudbu užívat až 10 hodin na nabití. Má praktickou rukojeť, abyste jej mohli vzít kamkoli s sebou, čemuž odpovídá i odolnost dle IPX4, takže vám může klidně zpříjemnit odpoledne u bazénu. Se zvukem JBL Original Pro Sound s hlubokými basy si tím můžete být jisti, vše navíc umocní světelné efekty synchronizované s hudbou.

Reproduktor je navíc dodáván s digitálním bezdrátovým mikrofonem, který vám umožní užít si na večírku ještě více zábavy s karaoke. A když budete chtít ještě více, není problém reproduktor spárovat s dalším kompatibilním s technologií True Wireless Stereo. Vše pak můžete ovládat skrze skvělou aplikaci PartyBox

Klíčové vlastnosti:

 • Skvělý zvuk JBL Original Pro Sound
 • Světelné efekty synchronizované s hudbou
 • Vynikající výdrž až 10 hodin na nabití
 • Odolnost vůči postříkání dle IPX4
 • Digitální bezdrátový mikrofon v balení
 • Propracovaná aplikace PartyBox

 

Párty s ním dostanou nový rozměr!

 

Výdrž 10 hodin

Váš večírek může klidně trvat celou noc. Tento bezdrátový reproduktor je totiž vybaven kvalitní baterií, jejíž kapacita činí skvělých 7 Wh (ekvivalent k 3,6 V 7 500 mAh). Její zásluhou můžete s reproduktorem poslouchat muziku až 10 hodin.

 

  

Odolnost dle IPX4

Skvěle se hodí také na pláž nebo k bazénu. Je vyrobený z odolných materiálů se stupněm krytí IPX4, díky čemuž zůstává bezchybně funkční i při kontaktu s kapkami vody nebo prachovými částicemi.

 

 

Digitální bezdrátový mikrofon

Součástí balení je i digitální bezdrátový mikrofon ze zinkové slitiny, s nímž si dokonale užijete karaoke. Má kanálový design s nízkou latencí a umožňuje regulaci basů, ozvěny i výšky. Je dodávaný s vyměnitelnými AA bateriemi.

 

 

Technologie True Wireless Stereo

Pokud si pořídíte dva přenosné reproduktory JBL PartyBox Encore, můžete oba navzájem spárovat. Dočkáte se tak působivého stereo zvuku (True Wireless Stereo), který váš večírek posune o další úroveň vzhůru.

 

 

Aplikace PartyBox

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci PartyBox a mějte ovládání reproduktoru plně pod kontrolou. Snadno můžete přecházet mezi skladbami, upravovat nastavení nebo vybírat z dostupných barev a vzorců osvětlení.

 

 

Bohaté možnosti přehrávání

Streamujte zvuk bezdrátově přes Bluetooth nebo připojte své zařízení přes USB konektor či audio kabel. Na výběr máte mnoho různých zdrojů, stačí si zvolit ten, který se vám v danou chvíli nejvíce hodí.

 

 

Obsah balení:

 • 1× JBL PartyBox Encore
 • 1× napájecí kabel (zástrčka a množství se mohou lišit podle regionu)
 • 1× průvodce rychlým startem
 • 1× bezpečnostní upozornění
 • 1× JBL bezdrátový mikrofon
 • 1× záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: JBL
Záruka: 2 roky