JBL PartyBox 710

Kód: 537
Značka: JBL
18 190 Kč
Skladem (1 ks)
Partybox 710 s odolností proti postříkání promění vaši příští akci v opravdovou party a vytvoří atmosféru jako na koncertě nebo v klubu.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JBL PartyBox 710

Partybox 710 s odolností proti postříkání promění vaši příští akci v opravdovou party a vytvoří atmosféru jako na koncertě nebo v klubu. Jedinečná světelná show září všemi barvami v rytmu zvuku JBL Original Pro Sound. Minimalistický a intuitivní ovládací panel a aplikace Partybox App vám přináší možnosti vytvořit ještě lepší hudební a vizuální zážitek. Přizpůsobit si podle sebe můžete nejen světla včetně stroboskopických efektů, ale také neuvěřitelný zvuk, který dodávají dva výškové reproduktory a dva basové reproduktory, které se starají o bohatý a dunivý zvuk. Jedním stiskem tlačítka True Wireless Sound okamžitě spárujete dva Partyboxy 710 a posunete zábavu na další úroveň. A s rukojetí, která se dobře drží, a odolnými robustními kolečky, si svou hudební zábavu můžete vézt s sebou, ať se party přesune kamkoli. 

Funkce

  • 800W RMS výkonného zvuku JBL Original Pro Sound
  • Dynamická barevná světelná show, kterou si přizpůsobíte
  • IPX4 voděodolnost
  • Spárujte své reproduktory pro ještě masivnější zvuk
  • Lehce uchopitelná rukojeť a robustní kolečka
  • Vstup pro kytaru a mikrofon
  • Aplikace PartyBox

800W RMS výkonného zvuku JBL Original Pro Sound

Zažijte okamžité propojení s hudbou díky síle 800 wattů s vysoce výkonným zvukem JBL Original Pro Sound. Duální 2.75" výškové reproduktory a 8" basové reproduktory doplňuje vyladěný bass reflex port, a vy si tak můžete užít svou hudbu s dokonale detailním zvukem a pořádně nahlas, takže každý tón doslova ucítíte.

Dynamická barevná světelná show, kterou si přizpůsobíte

Světla, barvy, party! Jakýkoli prostor se promění v rockový koncert, klub, karaoke lounge nebo klidně všechno najednou. Synchronizujte s hudbou světelné efekty – dynamické stroboskopické efekty s možnostmi nastavení, unikátní efekt hvězdné oblohy nebo neskutečné blikající klubové režimy. Vše můžete jednoduše ovládat pomocí jednoduchého, user-friendly ovládacího panelu na horní straně vašeho Partyboxu 710 a nebo přímo v aplikaci PartyBox.

IPX4 voděodolnost

Ať jste na party na zahradě s kamarády nebo pijete drinky u bazénu, odolnost proti postříkání podle normy IPX4 zajistí, že se nebudete muset obávat o bezpečnost svého Partyboxu 710, ani když se party pořádně rozjede.

Spárujte své reproduktory pro ještě masivnější zvuk 

Jeden JBL Partybox nestačí? Propojte dva reproduktory kabelem nebo bezdrátově pomocí technologie True Wireless Stereo (TWS) a zažijte ještě větší, odvážnější zvuk.

Lehce uchopitelná rukojeť a robustní kolečka

Rozjeďte party s velkými, robustními a hladce jedoucími kolečky a rukojetí, která se pohodlně drží. Svůj Partybox 710 tak jednoduše vezmete s sebou, kamkoli vás vaše hudba zavede.

Vstup pro kytaru a mikrofon

Díky vstupům pro kytaru a mikrofon můžete ukázat svůj talent nebo si jen tak zazpívat a zahrát spolu se svou oblíbenou hudbou. Karaoke nastavení EQ se postará, abyste skvěle zněli, a perfektní světelná show zajistí, že budete i skvěle vypadat, zatímco se necháváte unášet hudbou.

Aplikace PartyBox

Aplikace PartyBox nabízí možnosti ovládání hudby, update nastavení a přizpůsobení světelných efektů, jednodušší než kdy dřív. Užijte si dokonalou party atmosféru naplno!
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Záruka: 2 roky