Elektrická koloběžka Xiaomi Scooter 4 EU

Kód: 733
Tip
Značka: Xiaomi
8 890 Kč
Skladem (5 ks)

Elektrická koloběžka Xiaomi Scooter 4 EUVýkonnější Maximální výkon 600 W Úhel stoupání až 16 % Maximální rychlost až 20 km/h, dojezd 35 km Bezpečnější Plně vyhovuje předpisům

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Scooter 4


! toto zboží není možné zaslat přes Zásilkovnu a Balíkovnu!

Stylová elektrická koloběžka Xiaomi Electric Scooter 4 EU s dojezdem až 35 km, která je vybavena 300W elektrickým motorem. Pomocí něj lze dosáhnout maximální rychlosti až 20 km/h. Žádným problémem nejsou ani menší kopce, maximální úhel stoupání dosahuje až 16 %. Na displeji si můžete snadno a rychle vybrat mezi 3 rychlostními režimy. Umíte si tak přizpůsobit rychlost jízdy podle vaší potřeby.

Maximální dojezd až 35 km

Díky baterii s kapacitou 275,4 Wh dosahuje koloběžka maximálního dojezdu až 35 km. Dokáže tak splnit většinu vašich požadavků jako je dojíždění do práce či jízdy i mimo město.

Motor o výkonu 300 W

Koloběžka disponuje výkonným, 300W elektrickým motorem. S takto výkonným motorem lze dosáhnout max. 100%. rychlost až 20 km/h. Žádným problémem nejsou ani menší kopce, maximální úhel stoupání dosahuje až 16 %.

Inteligentní 6osý gyroskopický senzor ACC

Díky zabudovanému 6-osému gyroskopu ACC a inteligentnímu algoritmu dokáže Xiaomi Electric Scooter 4 regulovat výkon podle jízdního stylu a úhlu náklonu. K dispozici je také systém rekuperace kinetické energie (KERS), který získává kinetickou energii pohybující se koloběžky.

Duální brzdový systém

Vylepšená kotoučová brzda s oboustranným brzdným účinkem na zadním kole zlepšuje účinnost brzdění. Spolu se systémem E-ABS na předním kole je brzdná dráha koloběžky podstatně kratší.

Aplikace Xiaomi Home

V aplikaci Xiaomi Home můžete sledovat dojezd koloběžky, stav baterie, počet najetých kilometrů a spoustu dalších informací.

Intuitivní digitální přístrojový panel

Vestavěný přední displej dokáže zobrazovat aktuální informace o rychlosti, jízdním režimu, kapacitě baterie. Upozorní vás také v případě potřebné údržby pneumatik.

Technická specifikace Xiaomi Electric Scooter 4 EU

  • Max. rychlost: 20 km/h
  • Max. dojezd: 35 km
  • Jmenovitý výkon: 300 W
  • Úhel stoupání: 16 %
  • Kapacita baterie: 7 650 mAh/275,4 W h
  • Doba nabíjení: cca 5 hodin
  • Rekuperace energie: ano - systém KERS
  • Velikost pneumatik: 10"
  • Brzdy: eABS, zadní kotoučová brzda
  • Max. nosnost: 110 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektro koloběžky
Záruka: 2 roky