Rixon UltraPods ANC

Kód: RXTWS900
Značka: Rixon
1 290 Kč
Skladem (>5 ks)

Sluchátka s technologií hybridního ANC a ENC s celkem 6 mikrofony a bluetooth 5.3 ti umožní pohodlně vypnout svět, přičemž si užiješ výdrž až 46 hodin. Odolnost IPX4 a snadné spárování ti přinesou ultra komfort a klid při jakékoliv aktivitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ULTRAPODS: SLUCHÁTKA, KTERÁ DOSTÁVAJÍ SVÉMU NÁZVU

Sliby jen tak neplýtváme. Když řekneme, že tě při poslechu nevyruší okolní šum, myslíme to ultra vážně. Když ti řekneme, že s těmito kousky budeš ultra spokojený, věř nám.

Sluchátka UltraPods disponují hybridní technologií ANC a ENC se 3 mikrofony na každém sluchátku, takže buď fakt v klidu. Vyblokuj všechno, co ti překáží a soustřeď se jen na kvalitní basy. Ať už jsi na cestách nebo se potřebuješ v pracovně plně ponořit do práce. Jednoduše spáruj pouhým otevřením pouzdra a pusť si do uší pořádnou rockovou nálož nebo naopak uklidňující tóny. Pomocníka s celkovou výdrží 46 hodin máš vždy při ruce. Až budeš mít muziky po krk (může se to vlastně někdy stát?), stačí sluchátka vložit zpět do pouzdra a třeba předat k poslechu kámošům. O pořádný orchestr se pak postarají 13mm měniče.

Tyhle UltraPods předčí tvé očekávání. Dokonale doplní společné chvíle, ale i takové, při nichž si potřebuješ od okolního světa odpočinout.


ZAPNI HUDBU, VYPNI SVĚT

Ponoř se do světa hudby, na kterou máš zrovna chuť. Tanči. Soustřeď se. Tvoř. Nerušeně prožívej každý okamžik s technologií ANC dokonale potlačující hluk.


PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK

Ať voláš z auta nebo z ulic města, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Na každém meetingu zazní tvé nápady jasně a srozumitelně. Funkce Rixon SharpTalk a 3 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Už žádný komunikační šum. Buď si blíž. S kýmkoliv a čímkoliv jen chceš.

 

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 8 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje dalších 38 hodin prožitku. Užívej si momenty, k nimž žádný kabel nepotřebuješ.

 

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.


MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě naprosto pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (60ms).


PROPOJ SE S HUDBOU V JEDNOM SRDCE BEATU

Svá sluchátka jednoduše spáruj s telefonem nebo jiným bluetooth zařízením prostým otevřením pouzdra. Zavřením je zase odpáruj. Jednoduchost, která trvá 1-2 sekundy. Díky funkci Hall Switch prakticky a rychle, bez složitého procesu. Chtěj, a během okamžiku si pouštěj kvalitní hudební nálož přímo do oběhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 400mAh
Baterie sluchátek: 35mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 43,6h (37,1 + 6,5)
Frekvence: 15hz - 20khz
Funkce: ENC, ANC, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 3
Výdrž baterie: 6,5h