Rixon Soundplates

Kód: RXHP655
Značka: Rixon
1 490 Kč
Skladem (>5 ks)

Nastavitelné headphones servírující kvalitní hudební nálož, bluetooth 5.3 a technologie hybridního ANC a ENC, které se ti postarají o čistý zvuk a vplutí do reality, kterou chceš ty. Na celých 76 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SOUNDPLATES: KVALITNÍ ZVUK NA ZLATÉM PODNOSE

 

Někdy je fajn mít na uších pořádný klapky! Ať chumelí, ať prší, ať jsme v open spacu nebo prostě jen chceme pořádný zvuk a chceme ho pěkně přilepený na uších! Navíc s náloží v podobě výdrže baterie až 76 hodin i hybridním ANC už asi nemusíme říkat víc?

 

Do hudby nebo třeba game zvuku se ponoříš jako nikdy. Fakt. Nenech se rušit ani vteřinu! S možností přepnutí do herního režimu si zajistíš maximální požitek a tyhle Soundplates nebudeš chtít sundat. Při callu funkce ENC ruší zvuky okolí. Takže to budeš jen ty, protistrana a čistý hlas. ANC pak krásně blokuje okolní ruch při poslechu. Sluchátka ti taky umožní se skrze bluetooth 5.3 připojit ke dvěma zařízením, a mezi nimi pak přeskakovat dle libosti. A jak drží na hlavě? I to je důležité, pokud s nimi máš strávit pěkné společné chvíle (v tomto případě až 3 dny)! Jsou nastavitelné, takže nekomfortu se bát nemusíš. Pokud se vybíjí, šťávu jim nažeň jednoduše pomocí AUX zapojeného do zdroje, a poslouchej pohodově dál. 

 

Výdrž baterie i kvalita zvuku posadí na zadek nejednoho audiofila nebo gamera. Co ty, už sedíš? Ready na poslech, na hru? Nebo jen připraven společně s přáteli vyrazit na cesty a sharovat si nejen fotky, zážitky, ale i požitek z hudby?
TECHNOLOGIE AKTIVNÍHO POTLAČENÍ HLUKU (ANC):

ZAPNI HUDBU, VYPNI SVĚT

Ponoř se do světa hudby, na kterou máš zrovna chuť. Tanči. Soustřeď se. Tvoř. Nerušeně prožívej každý okamžik s technologií hybridního ANC dokonale potlačující hluk.TECHNOLOGIE POTLAČENÍ ZVUKU Z PROSTŘEDÍ (ENC):

PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK 

 

Ať voláš z auta, z metra nebo z party, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Na každém meetingu zazní tvé nápady jasně a srozumitelně. Funkce Rixon SharpTalk a 2 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Už žádný komunikační šum. Buď si blíž. S kýmkoliv a čímkoliv jen chceš.VÝDRŽ AŽ 76 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ TY U PROJEKTU

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení táhlého projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Konečně! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Jeď si to svoje až 76 hodin. Užívej si momenty a jednou neřeš výdrž.DUÁLNÍ PŘIPOJENÍ: 

DVĚ ZAŘÍZENÍ, JEDNY PODS, NULA STAROSTÍ

 

Pracovat na dvou zařízení naráz? Díky duální možnosti párování Rixon VibeSwipe žádný problém. Sluchátka se automaticky přepnou dle zdroje zvuku. Dokonale se sžij se sluchátky, žádné vyndavání a přepínání. Totální jednoduchost a pohodlí. Nepřepínej mezi povinnostmi a životem. Jeď to příjemně naráz.HERNÍ REŽIM 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

 

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (60ms).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie sluchátek: 700mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 76h
Funkce: ENC, ANC, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 2
Výdrž baterie: 76h