Rixon QuikBuds

Kód: RXTWS905
Značka: Rixon
690 Kč
Skladem (>5 ks)

S bezdrátovými sluchátky QuikBuds s výdrží až 44 hodin, IPX4 ochranou, USB-C nabíjením a celkem 4 mikrofony budete chráněni před vodou a ruchem z okolí. Před kvalitní hudební náloží vás ale neochrání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUIKBUDS: PŘENES SE DO REALITY, JEDNODUŠE A RYCHLE

 

Sáhni po bezdrátových sluchátkách QuikBuds s funkcí pro telefonování, kdy při hovoru ruch z okolí zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, a zároveň ENC funkcí pro telefonování, kdy při hovoru ruch z okolí jako zmáčknutím kouzelných kláves zmizí. 

 

Co se týče spárovatelnosti, tak ta by nemohla být pohodlnější díky bluetooth verzi 5.3, která zajistí stabilní připojení, a to na neuvěřitelných 12 metrů. Stačí jen otevřít nebo zavřít pouzdro a spárování proběhne během 1-2 vteřin. S těmito “peckami” získáš nejen peckový zvuk, ale také výdrž baterie až 44 hodin. A to se pár podcastů či hudebních alb dá zvládnout. O své QuikBuds se pak díky IPX4 krytí nemusíš přehnaně strachovat. Buduj s nimi svůj svět. Zažívej, co jen chceš, a žij život naplno. 

 

TECHNOLOGIE POTLAČENÍ ZVUKU Z PROSTŘEDÍ (ENC):

PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK 

 

Ať voláš z auta, z metra nebo z party, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Na každém meetingu zazní tvé nápady jasně a srozumitelně. Funkce Rixon SharpTalk a 2 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Už žádný komunikační šum.

 

VÝDRŽ AŽ 44 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 7 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje dalších 37 hodin prožitku. Odpoj se, buď sám sobě a svým zážitkům blíž.

 

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

HERNÍ REŽIM: 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

 

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fak nízké latenci (60ms).

HALL SWITCH:

PROPOJ SE S HUDBOU V JEDNOM SRDCE BEATU

 

Svá sluchátka jednoduše spáruj s telefonem nebo jiným bluetooth zařízením prostým otevřením pouzdra. Zavřením je zase odpáruj. Jednoduchost, která trvá 1-2 sekundy. Díky funkci Hall Switch prakticky a rychle, bez složitého procesu. Chtěj, a během okamžiku si pouštěj kvalitní hudební nálož přímo do oběhu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 300mAh
Baterie sluchátek: 28mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 38,2h (32,2+6)
Frekvence: 20hz - 20khz
Funkce: ENC, hall switch, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 2
Výdrž baterie: 6h