Rixon NeoBuds

Kód: RXTWS976
Značka: Rixon
490 Kč
Skladem (>5 ks)

Sluchátka v nízké cenové relaci s vysokou kvalitou zvuku, příjemně nízkou latencí, hmotností a optimální výdrží baterie. To vše završené ochranou IPX4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEOBUDS: KDYŽ CHCEŠ PROSTĚ SLUCHÁTKA

 

Představujeme staré dobré klasické “pecky” s kvalitním zvukem a možností herního režimu. K tomu přihazujeme celkovou výdrž baterie až 36 hodin a ochranu IPX4. Touch control je samozřejmostí. Ale nemusíš se bát, že bys o tlačítka zavadil třeba při upevňování do ucha. Jsou sofistikovaně schovaná na straně nožičky sluchátka (které navíc váží jen 4 g!). NeoBuds mají všechno, co pro naprosto živý pocit ze zvuku potřebuješ. Za pár korun. Nech se pohltit herním prostředím nebo vytuněným zvukem kdekoliv a kdykoliv. Zamiluj se do perfektního poslechu bez kompromisu. Zamiluj se do NeoBuds i ty. VÝDRŽ AŽ 36 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 6 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje dalších 30 hodin prožitku. Odpoj se, buď sám sobě a svým zážitkům blíž.

 

HERNÍ REŽIM: 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

 

Rád si občas zapneš nějakou onlinovku? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky příjemně nízké latenci (70ms).

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 300mAh
Baterie sluchátek: 30mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 30h (25+5)
Frekvence: 20hz - 20khz
Funkce: ENC, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 1
Výdrž baterie: 5h