Rixon GamePods

Kód: RXTWS929
Značka: Rixon
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Nízká latence a reakční čas, vysoká přesnost a imerze, která trvá až 46 hodin! Na nic nečekej, spoj se přes bluetooth 5.3 a skoč do hry!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rixon GamePods

 

GAMEPODS: VÍTĚZSTVÍ ZAČÍNÁ V UŠÍCH

 

Zažij symbiózu kvalitního zvuku a hry jako nikdy předtím. Maximální zvuk, minimální zpoždění – kompaktní GamePods s 13mm měniči jsou sluchátka pro hráče, kteří to myslí vážně. Po otevření pouzdra se automaticky spárují s telefonem či dalším přístrojem. Díky chytrým tlačítkům lehce naskoč do jakéhokoliv aktivního režimu potřebuješ. Eliminuj okolní ruch, spolehni se na ochranu IPX4 a výdrž baterie až 46 hodin... A. Prostě. Jen. Hraj. Vytvoř si vlastní gamerský svět a nenech ho nic a nikoho narušit!

TECHNOLOGIE AKTIVNÍHO POTLAČENÍ HLUKU (ANC):

ZAPNI HRU, VYPNI SVĚT

Ponoř se do světa hry, kterou právě hraješ. Slyš každý krok nepřítele. Každý výstřel. Každé šeptání. Soustřeď se na vítězství, tvoř své strategie a prožívej každý okamžik nerušeně s technologií ANC, která dokonale potlačuje okolní hluk.

 

TECHNOLOGIE POTLAČENÍ ZVUKU Z PROSTŘEDÍ (ENC):

PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK 

 

Ať už voláš z LAN party nebo z domácího prostředí, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Stejně jasně a srozumitelně jako potřebuješ s ostatními hráči konzultovat další kroky při týmové střílečce, budeš chtít jasně slyšet a být slyšen u jakéhokoliv hovoru z venčí. Funkce Rixon SharpTalk a 2 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Vyřiď to rychle a bez zdržování. A zpátky do hry!

 

HERNÍ REŽIM: 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

Chceš vymáčknout ze hry fakt nejvíc? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se do akce plně ponoříš a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (60ms).VÝDRŽ AŽ 46 HODIN:

BATERIE JAKO DĚLANÁ NA HERNÍ MARATONY

Jsi připraven na herní maraton? S našimi herními sluchátky ti baterie vydrží až 8 hodin nepřetržitého hraní, což je dost na to, abys zvládl i ty nejnáročnější herní seance. A když se sluchátka vybíjí, plně nabité pouzdro ti poskytne dalších 38 hodin herního času. Zapomeň na neustálé dobíjení a soustřeď se čistě jen na hru. Užij si každý moment bez otravných kabelů, ať už jsi uprostřed epické bitvy nebo ve víru napínavého příběhu. Tvoje herní dobrodružství jen tak neskončí!

 

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty a tvá game character. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

 

HALL SWITCH:

PROPOJ SE S HUDBOU V JEDNOM SRDCE BEATU

Svá sluchátka jednoduše spáruj s telefonem nebo jiným bluetooth zařízením prostým otevřením pouzdra. Zavřením je zase odpáruj. Jednoduchost, která trvá 1-2 sekundy. Díky funkci Hall Switch prakticky a rychle, bez složitého procesu. Chtěj, a během okamžiku si užívej prostředí hry se vším všudy. Chceš od hry pauzu? Klidně! Pusť si kvalitní hudební nálož přímo do oběhu!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 400mAh
Baterie sluchátek: 40mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 45h (37,5+7,5)
Frekvence: 20hz - 20khz
Funkce: ENC, ANC, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 2
Výdrž baterie: 7h