Rixon CoolPods ANC

Kód: RXTWS958
Značka: Rixon
890 Kč
Skladem (>5 ks)

Vytříbený zvuk, bluetooth 5.3 a funkce ANC pro potlačení okolního šumu při poslechu hudby. To je cool! To jsou CoolPods!

Detailní informace

Detailní popis produktu

COOLPODS: ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ MUZIKY


Buduj si svůj vlastní svět, podtrhni svůj vibe! Rixon CoolPods tě hodí k sobě – při práci, odpočinku nebo na cestách. Tyhle pecky díky ANC technologii eliminují okolí a servírují ti jen takový zvuk, z kterého ti bude naskakovat husí kůže a rozlévat příjemné teplo po těle. Dovol si prožít každý beat naplno až po 50 hodin. Počítej pak i s ochranou IPX4, USB-C a kvalitním zpracováním sluchátek i pouzdra. O kvalitní přenos hlasu při telefonování se postarají celkem 4 mikrofony s technologií Rixon SharpTalk, kdy tě tvoje polovička uslyší i při fandění na Staromáku.

 

TECHNOLOGIE AKTIVNÍHO POTLAČENÍ HLUKU (ANC):

ZAPNI HUDBU, VYPNI SVĚT

Ponoř se do světa hudby, na kterou máš zrovna chuť. Tanči. Soustřeď se. Tvoř. Nerušeně prožívej každý okamžik s technologií ANC dokonale potlačující hluk.

 

TECHNOLOGIE POTLAČENÍ ZVUKU Z PROSTŘEDÍ (ENC):

PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK 

 

Ať voláš z auta, z metra nebo z party, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Na každém meetingu zazní tvé nápady jasně a srozumitelně. Funkce Rixon SharpTalk a 2 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Už žádný komunikační šum. Buď si blíž. S kýmkoliv a čímkoliv jen chceš.

 

VÝDRŽ AŽ 50 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 7 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje až 50 hodin prožitku. Užívej si momenty, k nimž žádný kabel nepotřebuješ. 

 

DUÁLNÍ PŘIPOJENÍ: 

DVĚ ZAŘÍZENÍ, JEDNY PODS, NULA STAROSTÍ

 

Pracovat na dvou zařízení naráz? Díky duální možnosti párování Rixon VibeSwipe žádný problém. Sluchátka se automaticky přepnou dle zdroje zvuku. Dokonale se sžij se sluchátky, žádné vyndavání a přepínání. Totální jednoduchost a pohodlí. Nepřepínej mezi povinnostmi a životem. Jeď to příjemně naráz.

 

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

 

HERNÍ REŽIM 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

 

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (55ms). 

 

HALL SWITCH:

PROPOJ SE S HUDBOU V JEDNOM SRDCE BEATU

 

Svá sluchátka jednoduše spáruj s telefonem nebo jiným bluetooth zařízením prostým otevřením pouzdra. Zavřením je zase odpáruj. Jednoduchost, která trvá 1-2 sekundy. Díky funkci Hall Switch prakticky a rychle, bez složitého procesu. Chtěj, a během okamžiku si pouštěj kvalitní hudební nálož přímo do oběhu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 500mAh
Baterie sluchátek: 40mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 50,75h (43,75+7)
Frekvence: 20hz - 20khz
Funkce: ENC, hall switch, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 2
Výdrž baterie: 7h