Rixon AirShots

Kód: RXTWS969
Značka: Rixon
690 Kč
Skladem (>5 ks)

Bluetooth 5.3, výdrž až 38 hodin, minimální odezva při hře a ochrana IPX4. Navíc v zajímavém designovém pouzdru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIRSHOTS: GIVE’EM A SHOT

 

Když zapneš herní režim, občas nechceš řešit hovory. Ale ne každý den je ideální, že? Někdy ti ty hovory prostě ruší koncentraci. Při hovorech si vlivem ENC technologie s protistranou alespoň užijete čistý hlas bez rušivého šumu okolí.

AirShots mají skvělou výdrž baterie (až 38 hodin) a snadné ovládání touch control. Stačí lehký dotyk a je to! A když se ti baterie vybije, USB-C nabíjení ti pomůže rychle dodat šťávu. Pokud se během poslechu krimi podcastů nebo hry zapotíš, není to problém. Sluchátka Air Shots jsou díky IPX4 odolná vůči stříkající vodou nebo potem.

Jejich mini velikost včetně zajímavého pouzdra zajišťuje, že je fakt easy tyhle špunty nosit, třeba v kapse. Užij si skvělý design, kompaktní rozměry a komfortní nošení. Give’em a shot, nebudeš zklamaný!TECHNOLOGIE POTLAČENÍ ZVUKU Z PROSTŘEDÍ (ENC):

PŘI CALLECH NIC NEŽ ČISTÝ ZVUK 

 

Ať voláš z busu, z party se alkoshotem v ruce nebo od babči, vždycky chceš, aby tě protistrana dobře slyšela. Funkce Rixon SharpTalk a 2 mikrofony na každém sluchátku ruší zvuky okolí při telefonování a protistrana slyší čistý, ničím nerušený hlas. Už žádný komunikační šum. Buď si blíž. S kýmkoliv a čímkoliv jen chceš.

 

VÝDRŽ AŽ 38 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 8 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje až 30 hodin prožitku. Užívej si momenty, k nimž žádný kabel nepotřebuješ. 

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

 

HERNÍ REŽIM 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

 

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (60ms).

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 300mAh
Baterie sluchátek: 40mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.3
Celková výdrž baterie: 33,25h (26,25+7)
Frekvence: 20hz - 20000khz
Funkce: ENC, game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 2
Výdrž baterie: 7h