Rixon AirPlugs

Kód: RXTWS968
Značka: Rixon
490 Kč
Skladem (>5 ks)

Bluetooth 5.4, výdrž až 42 hodin a ochrana IPX4 zabalené v zajímavém podélném pouzdru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AIRPLUGS: PLUGNI SE K SOBĚ

 

Hledáš kvalitní bezdrátová sluchátka v zajímavém provedení a za rozumnou cenu? Na cesty, do školy, do práce? Máme je! A jako třešničku na dortu přidáváme možnost zapnutí herního režimu, bluetooth 5.4 a funkci touch control.

 

Baterie nabízí celkovou výdrž až 42 hodin, takže s tebou na jedno nabití procestují světa kraj. Tam pak nabít a klidně zase zpět. Jestli někdy platilo “za málo peněz hodně muziky”, je to právě u našich vymazlených AirPlugs! Tak naskoč, plugni se k limitless zážitkům a hudebním prožitkům! Plugni se k sobě!

 

VÝDRŽ AŽ 42 HODIN:

BATERIE, KTERÁ VYDRŽÍ DÉLE NEŽ CESTA

 

Jedeš do zahraničí? Cestu máš hudebně pokrytou! Čeká tě dotažení projektu? Nasaď sluchátka, naskoč do hluboké work flow a get things done! Vypusť nabíjení v zásuvce z hlavy. Doba hraní sluchátka je až 7 hodin, plně nabité pouzdro ti pak dopřeje dalších 35 hodin prožitku. Odpoj se od světa, plugni se do toho svého, buď sám sobě a svým zážitkům blíž.

 

VODĚODOLNOST IPX4:

V SUCHU, I ZA DEŠTĚ

Sluchátka, co nejsou z cukru. Stejně tak jako ty. Díky ochraně IPX4 zvládnou kapky potu, stříkající vodu, déšť i vlnu optimismu. Mysli jen na to, jak si užít okamžik a obavy o sluchátka nech odplout.

 

HERNÍ REŽIM 

MINIMÁLNÍ ODEZVA, MAXIMUM ZE HRY

Rád si občas zahraješ? Snížená prodleva mezi zvukem a obrazem ti zajistí, že se plně ponoříš do hry a precizní, nezpožděné zvukové prvky tě pohltí. Těš se na vysoký standard každé hry díky fakt nízké latenci (60ms)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rixon
Záruka: 24 měsíců
Baterie pouzdra: 300mAh
Baterie sluchátek: 30mAh
Bluetooth: Ano
Bluetooth verze: 5.4
Celková výdrž baterie: 42h (35+7)
Frekvence: 20hz - 20000khz
Funkce: Game mode
Handsfree: Ano
Nabíjení: USB-C
Počet mikrofonů: 1
Výdrž baterie: 7h