Beats Studio Pro Wireless, béžová

Kód: 130349
Značka: Beats
7 090 Kč
Skladem (5 ks)

Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, Bluetooth, USB-C, 5.3, Výdrž baterie: 40 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 40 h, Vestavěný mikrofon, Přijímání hovorů, Hlasový asistent, Aktivní tlumení hluku, Odnímatelný kabel, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka Beats Studio Pro v černém provedení nabízejí bohatý dynamický zvuk, aktivní potlačení šumu, režim průchodu, pohodlný design a výdrž baterie až 40 hodin.

Jedinečná akustická platforma Beats

Jedinečná akustická platforma Beats zajišťuje pohlcující zážitek z poslechu. Každý 40mm budič je navržen pro optimální čistotu s téměř nulovým zkreslením i při vysoké hlasitosti. To představuje až 80% zlepšení oproti Beats Studio3, což přispívá k větší zvukové věrnosti. Integrovaný digitální procesor optimalizuje výslednou frekvenční odezvu pro přesvědčivý a vyvážený zvukový přednes, ve kterém vyniknou i ty nejjemnější nuance toho, co posloucháte.

Aktivní potlačení šumu a režim průchozího zvuku

Stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi dvěma dynamickými režimy poslechu, které vás buď izolují od okolního světa, nebo ho nechají proniknout dovnitř. Plně adaptivní aktivní potlačení hluku (ANC) nepřetržitě monitoruje okolní hluk v reálném čase a dolaďuje filtr tak, aby jej blokoval. A když chcete vnímat své okolí, můžete snadno přepnout do režimu průchozího zvuku, kdy se zvuky z okolí prolínají s poslouchanou hudbou.

Prostorový zvuk

Ponořte se do prostorového zvuku jako v kině. Hudba a filmy ve formátu Dolby Atmos vás obklopí trojrozměrným zvukem ve všech 360 stupních. Sluchátka Beats Studio Pro také provádějí dynamické snímání polohy hlavy pro interaktivní zážitek, který reaguje na váš pohyb. Pomocí iPhonu si můžete prostorový zvuk vyladit přesně podle svých uší.

Vylepšená kompatibilita se zařízeními Apple

Sluchátka Beats Studio Pro podporují řadu nativních funkcí zařízení Apple:

 • Párování jedním dotykem - pomocí jednoduchého nastavení jedním dotykem se spárují se všemi zařízeními přihlášenými ke stejnému účtu iCloud.
 • Hey Siri - hlasového asistenta aktivujete jednoduše vyslovením "Hey Siri".
 • Najít - vyhledání ztracených sluchátek na mapě, která zobrazuje jejich poslední známou polohu připojení.
 • Aktualizace - aktualizace softwaru a nové funkce jsou dodávány automaticky.

Vylepšená kompatibilita se systémem Android

Sluchátka Beats Studio Pro jsou vybavena řadou funkcí pro systém Android:

 • Google Fast Pair - rychlé připojení jedním kliknutím a automatické párování se všemi zařízeními se systémem Android nebo Chrome OS, která jsou registrována pod stejným účtem Gmail.
 • Audio Switch - bezproblémové propojení zvuku mezi zařízeními se systémem Android, Chromebooky a dalšími kompatibilními zařízeními.
 • Najít moje zařízení - snadné nalezení ztracených sluchátek pomocí funkce Google Find My Device (Najít moje zařízení).
 • Aplikace Beats for Android - přístup k možnostem přizpůsobení produktu, aktualizacím softwaru a novým funkcím, abyste mohli sluchátka využívat naplno.

Jasné volání

Inovované mikrofony zaměřené na hlas přispívají k čistším hovorům prostřednictvím Beats Studio Pro. Vysoce kvalitní mikrofony aktivně filtrují šum v pozadí, aby vám bylo dobře rozumět. Ve srovnání se sluchátky Beats Studio3 je váš hlas až o 27 % čistší.

Pro delší poslech

Sluchátka Beats Studio Pro vydrží na jedno nabití hrát až 40 hodin, takže se můžete do hudby opravdu ponořit. Se zapnutým režimem ANC nebo Pass-through si užijete až 24 hodin poslechu. A když se baterie vybije, 10minutové rychlé nabíjení ji dobije až na 4 hodiny poslechu.

Bezdrátové a kabelové připojení

Sluchátka Beats Studio Pro se k zařízením připojují několika různými způsoby: přes Bluetooth třídy 1 pro výjimečnou bezdrátovou kvalitu, přes USB-C audio pro současný poslech a napájení a přes 3,5mm analogový vstup pro kabelové zdroje zvuku. A potřebné kabely můžete se sluchátky snadno uložit do nově navrženého pouzdra.

Optimalizované zvukové profily

Při používání USB-C audio si můžete vybrat ze tří různých zvukových profilů: 

 • Profil Beats Signature poskytuje nejvyváženější tónové ladění pro všechny hudební žánry.
 • Profil Entertainment zvýrazňuje určité části zvukového spektra, aby umocnil zážitek z filmů a her.
 • Profil Conversation optimalizuje frekvenční odezvu pro hlas, takže je ideální pro telefonní hovory nebo podcasty.

Navrženo pro pohodlí

Lehká a pohodlná konstrukce těchto ikonických sluchátek vám umožní ponořit se do hudby. Náušníky UltraPlush vylepšené bezešvou koženou úpravou poskytují celodenní pohodlí a výjimečnou odolnost. A prémiové kovové posuvníky lze nastavit v širokém rozsahu, aby sluchátka dokonale seděla při celodenním poslechu.

Specifikace

 • Bezdrátové připojení Bluetooth 5.3
 • Dobíjecí lithium-iontová baterie
 • Zvuk přes USB-C
 • 3,5mm analogový vstup pro kabelové zdroje zvuku
 • Až 40 hodin poslechu na jedno nabití
 • Rychlé nabíjení: 10 minut nabíjení vystačí až na 4 hodiny poslechu
 • Tlačítko "b" pro ovládání hudby a hovorů
 • Ovládání hlasitosti
 • Multifunkční tlačítko pro přepínání režimů poslechu, režimů ekvalizace, zapnutí nebo vypnutí a párování
 • Obsah balení: sluchátka, pouzdro, kabel USB-C/USB-C pro nabíjení a přenos zvuku, 3,5mm analogový audiokabel, stručný návod k použití a záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: Beats
Záruka: 24 měsíců