Beats Solo4 Wireless, růžová

Kód: 130347
Značka: Beats
5 090 Kč
Skladem (2 ks)

Bezdrátová sluchátka mají 40mm měniče, rozhraní Bluetooth 5.3, nabízejí připojení přes Bluetooth třídy 1, USB-C audio a 3,5mm analogový vstup, jsou vybaveny mikrofonem, napájeny nabíjecí lithium-iontovou baterií, která vydrží až 50 hodin, mají rozměry 177 x 158 x 68 mm a hmotnost 217 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beats Solo4 bezdrátová sluchátka, růžová

Beats Solo4 jsou špičková bezdrátová sluchátka, která kombinují stylový design s vysokou funkčností. Tato sluchátka nabízejí výjimečnou kompatibilitu jak s Apple, tak s Android zařízeními a poskytují až 50 hodin poslechu na jedno nabití. Využívají nejnovější technologii Fast Fuel, která umožňuje až 5 hodin poslechu po pouhých 10 minutách nabíjení.

 

Vynikající výdrž baterie

Užijte si až 50 hodin poslechu s jedním plným nabitím, ideální pro dlouhé cesty nebo maratonské poslechové seance.

Fast Fuel technologie

Rychlé nabíjení, které vám za 10 minut nabíjení poskytne až 5 hodin poslechu, takže vám hudba nikdy nedojde.

 

Prostorový zvuk

Pokročilá technologie dynamického snímání polohy hlavy slibuje, že zvuk bude vždy dokonale adaptovaný.

 

UltraPlush náušníky

Náušníky jsou navrženy pro dlouhodobé pohodlí a nabízejí pasivní izolaci okolního hluku, takže můžete zůstat v klidu i v rušném prostředí. Integrované mikrofony se zaměřováním hlasu zlepšují srozumitelnost hovorů, usnadňují komunikaci v jakémkoliv prostředí.

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová sluchátka mají 40 mm měniče, rozhraní Bluetooth 5.3, nabízejí připojení přes Bluetooth třídy 1, USB-C audio a 3,5mm analogový vstup, jsou vybaveny mikrofonem, napájeny nabíjecí lithium-iontovou baterií, která vydrží až 50 hodin, mají rozměry 177 x 158 x 68 mm a hmotnost 217 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beats
Záruka: 24 měsíců